Aktualnościstrona 33

Startuje turniej o Puchar Syrenki. Wszystkie mecze Polaków na żywo tylko na Łączy Nas Piłka!
29 / 08 / 16

Dzisiaj startuje XXXI edycja turnieju o Puchar Syrenki. Już po raz czwarty specjalnie dla Was przeprowadzimy transmisje ze wszystkich meczów reprezentacji Polski w tych rozgrywkach. W pierwszym meczu biało-czerwoni zagrają z Finlandią o godzinie 16:00.

U-17: Kadra na turniej o Puchar Syrenki
11 / 08 / 16

Selekcjoner reprezentacji Polski U-17 Robert Wójcik ogłosił skład kadry na Puchar Syrenki. Turniej z udziałem zespołów narodowych Polski, Norwegii, Łotwy, Finlandii, Irlandii Północnej, Gruzji, Rumunii i Ukrainy zostanie rozegrany na stadionach w Sulejówku, Ząbkach oraz obiektach Agrykoli i Drukarza w Warszawie w dniach 30 sierpnia – 3 września.

U-17: Marcin Bawolik dodatkowo powołany na konsultację szkoleniowo-selekcyjną
02 / 08 / 16

Marcin Bawolik z MUKS Kosa Konstancin został dodatkowo powołany na konsultację szkoleniowo-selekcyjną, która w dniach 4-5 sierpnia odbędzie się w Piasecznie.

U17: Powołania na konsultację szkoleniowo-selekcyjną
20 / 07 / 16

Robert Wójcik powołał 24 zawodników na konsultację szkoleniowo-selekcyjną reprezentacji Polski do lat 17, która odbędzie się 4-5 sierpnia 2016 w Piasecznie.

U17: Biało-czerwoni wygrywają z Irlandią po karnych
02 / 04 / 16

Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała z Irlandią po konkursie rzutów karnych i zajęła drugie miejsce w turnieju II rundy eliminacji mistrzostw Europy. Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego zajęli ostatecznie drugie miejsce, ale nie wiadomo jeszcze czy awansują do turnieju finałowego, który odbędzie się w maju w Azerbejdżanie.

Polacy przegrali z Serbią, ale nadal są w grze
30 / 03 / 16

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała 1:2 z Serbią w drugim meczu turnieju II rundy eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni mieli kilka sytuacji do strzelenia gola, zwłaszcza w końcówce spotkania, ale piłkę do siatki wpakowali tylko raz, a uczynił to Mikołaj Kwietniewski. Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego nadal mają szansę na awans do turnieju finałowego. W sobotę o 18:00 zagrają w Pruszkowie z Irlandią.