Aktualności

[BEACH SOCCER] Wysoka porażka z Portugalczykami i koniec marzeń o awansie
25 / 07 / 19

Zaczęło się dobrze, bo od prowadzenia Polaków, później biało-czerwoni toczyli wyrównany bój z Portugalczykami. Niestety sytuacja naszej drużyny skomplikowała się w drugiej tercji, gdy straciliśmy w drugiej tercji aż pięć bramek. Polacy ponieśli porażkę 3:8 i stracili szansę na awans na mistrzostwa świata. Gole dla naszej drużyny w pierwszej tercji strzelili Filip Gac i dwukrotnie trafiał Daniel Baran.

[BEACH SOCCER] Niedosyt po porażce z Włochami. Nadal walczymy o mundial
24 / 07 / 19

Nie udało się biało-czerwonym rozpocząć kolejnej fazy zmagań w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw świata od zwycięstwa. Polacy po dobrym meczu przegrali z Włochami, ale nie tracą jeszcze szans na wyjazd na mundial. Teraz przed naszą reprezentacją dwa decydujące spotkania – z Portugalią i Białorusią.

[BEACH SOCCER] Polacy pokonali Niemców. Nadal gramy o mundial
23 / 07 / 19

Dramatyczny przebieg miało spotkanie Polaków z Niemcami w 1/8 finału turnieju eliminacyjnego do mistrzostw świata. Biało-czerwoni po wygranej są już w ósemce najlepszych reprezentacji, pięć z nich ostatecznie poleci do Paragwaju na mundial. Kolejny mecz biało-czerwonych czeka już w środę.

[BEACH SOCCER] Bramka w ostatnich sekundach. Zwycięstwo Polaków z Czechami
19 / 07 / 19

Polacy szczęśliwie zwyciężyli z Czechami w pierwszym meczu kwalifikacji mistrzostw świata. Najpierw zaczęło się od dwubramkowego prowadzenia biało-czerwonych. Wynik otworzył Karim Madani, podwyższył Piotr Klepczarek. Niestety rywale doprowadzili do wyrównania, ale w ostatnich sekundach cenne zwycięstwo 3:2 dał Jakub Jesionowski. W kolejnym meczu podopieczni trenera Marcina Stanisławskiego zagrają z Kazachstanem (20 lipca o godzinie 11:15).

[BEACH SOCCER] Powołania na turniej kwalifikacji mistrzostw świata
10 / 07 / 19

Trener reprezentacji Polski w piłce nożnej plażowej Marcin Stanisławski ogłosił listę zawodników, którzy otrzymali powołania na turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata. Biało-czerwoni w Moskwie zagrają z Czechami (19 lipca), Kazachstanem (20 lipca) oraz Włochami (22 lipca).

[BEACH SOCCER] Dodatkowe powołanie na turniej EBSL
02 / 07 / 19

Za kontuzjowanego Piotra Klepczarka na turniej Euro Beach Soccer League trener reprezentacji Polski Marcin Stanisławski powołał Dominika Deptę z KP Łódź. Biało-czerwoni podczas zgrupowania rozegrają mecze z Portugalią (5 lipca o godzinie 19:00), Szwajcarią (6 lipca o godzinie 13:00) i Ukrainą (7 lipca o godzinie 14:30).