Aktualności

U-17: Polska pokonała Słowację
16 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 17 w swoim drugim meczu towarzyskim rozegranym podczas zgrupowania w Hiszpanii wygrała 1:0 ze Słowacją. Jedynego gola dla biało-czerwonych strzelił Michał Rakoczy.

U-17: Porażka Polaków z Irlandczykami
13 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała w meczu towarzyskim z Irlandią 0:1. O zwycięstwie rywali zadecydowało trafienie w 5. minucie, a jego autorem był Joshua Giurgi. W następnym meczu piłkarze prowadzeni przez trenera Przemysława Małeckiego zagrają ze Słowacją.

U-18: Polska wygrała ze Słowacją
12 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 18 w trzecim meczu La Manga Cup pokonała rówieśników ze Słowacji 1:0. Zwycięską bramkę dla biało-czerwonych w pierwszej połowie zdobył Bartosz Bida.

[FIFA MŚ U-20] Jacek Magiera na 100 dni przed mundialem

– Dla mnie szczęście to brak strachu. I tego strachu nie może być w zespole, wokół drużyny. Potrzebujemy zawodników pewnych siebie, pewnych tego, że dobrze się pokażą. Będę im powtarzał, że dla niektórych ten turniej może być drogą do wielkiej kariery, a dla innych ostatnie mistrzostwa w kadrze – pisze Jacek Magiera dla „Łączy Nas Piłka”. Za sto dni prowadzona przez niego reprezentacja Polski do lat 20 rozegra swoje pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata FIFA U-20.

Znamy wszystkich uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019!
11 / 02 / 19

Po cztery zespoły z Afryki i Ameryki Południowej uzupełniły stawkę uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. W turnieju, który rozpocznie się już 23 maja, wezmą udział 24 drużyny. O tym, jak będą wyglądać grupy mistrzowskie czempionatu dowiemy się już za niespełna dwa tygodnie.

U-18: Remis Polski z Norwegią
10 / 02 / 19

W drugim meczu turnieju La Manga Cup reprezentacja Polski do lat 18 bezbramkowo zremisowała z Norwegią. W pierwszym spotkaniu tych rozgrywek Polacy ulegli Portugalii 1:4. 12 lutego biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją.