Aktualności

U-15: Polacy przegrali z Rosjanami
21 / 10 / 19

Reprezentacja Polski do lat 15 poniosła porażkę w pierwszym turnieju UEFA Development. Podopieczni trenera Rafała Lasockiego przegrali z Rosją 1:2, a honorowego gola dla biało-czerwonych strzelił Dawid Zięba. W następnym spotkaniu Polacy zagrają ze Stanami Zjednoczonymi (23 października o godzinie 14:30 w Malborku).

U-15: Dodatkowe powołanie na turniej UEFA Development
17 / 10 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 15 Rafał Lasocki na turniej UEFA Development, który odbędzie się od 18.10.2019 do 25.10.2019 w Malborku, do kadry dodatkowo powołał Dawida Ławniczaka (Lech Poznań).

U-21: Serbowie pokonani. Duży krok Polaków w kierunku mistrzostw Europy
15 / 10 / 19

Reprezentacja Polski do lat 21 znakomicie spisała się w czwartym meczu eliminacji mistrzostw Europy. W Łodzi na stadionie Widzewa biało-czerwoni pokonali Serbię, a decydującą bramkę w drugiej połowie zdobył Mateusz Bogusz. Piłkarze trenera Czesława Michniewicza z dziesięcioma punktami są liderem grupy piątej.

U-17: Ogromne emocje na zakończenie eliminacji. Polska zremisowała z Belgią

Emocjonującym spotkaniem zakończył się turniej eliminacyjny U-17. Polacy pokazali charakter i zremisowali z faworyzowaną Belgią 2:2. Ostatecznie biało-czerwoni kończą zmagania na drugim miejscu, ale już wcześniej zapewnili sobie awans do dalszych gier. Decydująca batalia o awans do mistrzostw Europy odbędzie się w przyszłym roku.

U-16: Porażka z Irlandią Północną
14 / 10 / 19

Reprezentacja do lat 16 prowadzona przez trenera Dariusza Gęsiora rozegrała w poniedziałkowy wieczór pierwszy z dwóch towarzyskich meczów z Irlandią Północną. Do przerwy Polacy prowadzili, ale w drugiej połowie nasi rywale byli skuteczniejsi. W środę rewanż, początek meczu o 20:00 w Belfaście.

U-20: Mecz dwóch różnych połów i przegrana z Holandią

W Kaliszu reprezentacja Polski do lat 20 uległa Holandii w czwartym spotkaniu Turnieju Ośmiu Narodów. Biało-czerwoni do przerwy przegrywali dwoma bramkami, ale w drugiej części dominowali, odrobili część strat po pięknym golu Tomasza Makowskiego i mieli swoje szanse, by wywalczyć remis. Mecz oglądał komplet publiczności.