Komisje PZPN

Rzecznik Dyscyplinarny PZPN
Adam Gilarski
Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego PZPN
Marcin Ilków
Rzecznik Etyki PZPN

ks. dr hab. Jerzy Kostorz, prof. UO

Skład Komisji Dyscyplinarnej PZPN
1. Mikołaj Bednarz – Przewodniczący

2. Piotr Grochulski – Wiceprzewodniczący

3. Mariusz Modelski – Wiceprzewodniczący

4. Miłosz Borowiecki – Sekretarz

5. Łukasz Bańkowski – Członek

6. Jarosław Gierasimczuk – Członek

7. Arkadiusz Karasiński – Członek

8. Kamil Kosior – Członek

9. Michał Pratkowski – Członek

10. Dariusz Wierzchucki – Członek

Skład Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN

1. Włodzimierz Głowacki – Przewodniczący

2. Łukasz Wójcik – Wiceprzewodniczący

3. Paweł Przełomski – Sekretarz

4. Tomasz Bocheński – Członek

5. Arkadiusz Domińczak – Członek

6. Przemysław Kaczorowski – Członek

7. Grzegorz Knap – Członek

8. Roman Kusz – Członek

9. Szymon Raniszewski – Członek

10. Maciej Żyłka – Członek

Skład Komisji ds. licencji klubowych PZPN

1. Wiesław Żmuda - Przewodniczący

2. Tomasz Jóźwik – Wiceprzewodniczący ds. Klubów Ekstraklasy

3. Jan Popiołek – Wiceprzewodniczący ds. Klubów I ligi

4. Janusz Pietrzyk – Wiceprzewodniczący ds. Klubów II ligi

5. Dariusz Witkowski – Sekretarz

6. Jacek Kruszewski– Członek

7. Bartosz Banaszak – Członek

8. Tomasz Ciećwierz – Członek

9. Marta Dubrow – Członek

10. Rafał Feldo – Członek

11. Michał Gniatkowski – Członek

12. Jacek Górnik – Członek

13. Rafał Kakała – Członek

14. Marek Świtoń – Członek

15. Anna Tymińska-Bella – Członek

16. Janusz Kiełtyka – Członek

17. Marcin Zawadzki – Członek
18. Justyna Domaniuk – Członek
Skład Komisji Odwoławczej ds. licencji klubowych PZPN

1. Kamil Hajduk – Przewodniczący

2. Edward Szmul – Wiceprzewodniczący

3. Bartosz Kuligowski – Sekretarz

4. Jarosław Charuk – Członek

5. Arkadiusz Dąbrowski – Członek

6. Józef Dąbrowski – Członek

7. Dariusz Durda – Członek

8. Joanna Ściepura – Członek

9. Piotr Marczuk – Członek

10. Grzegorz Pawlak – Członek

11. Grzegorz Rataj – Członek

12. Witold Skrzypczak – Członek

13. Wojciech Stefanik – Członek

14. Andrzej Swacha – Członek

15. Marcin Zawadzki – Członek

16. Wiesław Koronowicz – Członek

17. Paweł Zaczyński – Członek
Skład Piłkarskiego Sądu Polubownego PZPN

1. Tomasz Siemiątkowski – Przewodniczący

2. Michał Romanowski – Wiceprzewodniczący

3. Jerzy Stelmaszuk – Sekretarz

4. Jarosław Bielski – Członek Prezydium PSP z rekomendacji środowiska piłkarzy

5. Paweł Kokot – Członek Prezydium PSP z rekomendacji środowiska klubów

6. Anna Grzegółka – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

7. Robert Jędrzejczyk – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

8. Anna Klementewicz – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

9. Józef Komandzik – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

10. Michał Kraiński – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

11. Konrad Składowski – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

12. Andrzej Wach – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

13. Jacek Wojtyżak – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

14. Jarosław Wyrwas – Członek, rekomendacja Przewodniczącego Piłkarskiego Sądu Polubownego

15. Konrad Buczkowski – Członek, rekomendacja środowiska Klubów             

16. Mateusz Dróżdż – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

17. Bartłomiej Laburda – Członek, rekomendacja środowiska Klubów                          

18. Jakub Laskowski – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

19. Artur Meissner – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

20. Piotr Miły – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

21. Tomasz Młynarczyk – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

22. Mariusz Orliński – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

23. Rafał Rajchel – Członek, rekomendacja środowiska Klubów

24. Stanisław Drozd – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy                  

25. Marek Janicki – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy          

26. Damian Kaczmarek – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy  

27. Jarosław Mioduski – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy   

28. Kamil Pietrasik – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy        

29. Marcin Skulski – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy        

30. Adam Świecki – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy         

31. Przemysław Zawalski – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy            

32. Jarosław Zubrzycki – Członek, rekomendacja środowiska Piłkarzy

Skład Komisji Technicznej PZPN

1. Sławomir Kopczewski – Przewodniczący

2. Krzysztof Paluszek – Wiceprzewodniczący

3. Dariusz Śledziewski – Wiceprzewodniczący

4. Bogdan Basałaj – Sekretarz

5. Marcin Dorna – Członek

6. Paweł Grycmann – Członek

7. Damian Kawecki – Członek

8. Łukasz Radzymiński – Członek

9. Zbigniew Bartnik – Członek

10. Błażej Korczyński – Członek

11. Damian Galeja – Członek

12. Marcin Gawron – Członek

13. Artur Kolator – Członek

14. Andrzej Konwiński – Członek

15. Radosław Kucharski – Członek

16. Tadeusz Łapa – Członek

17. Radosław Mozyrko – Członek

18. Artur Woroniecki – Członek

19. Marcin Wróbel – Członek

Zespół Medyczny PZPN

1.Damian Kawecki – Przewodniczący

2. Łukasz Pawik – Wiceprzewodniczący

3. Piotr Zagórski – Sekretarz

4. Mateusz Olejnik – Członek

5. Andrzej Pokrywka – Członek

6. Jacek Jaroszewski – Członek
7. Maciej Kostewicz – Członek
Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN

1. Paweł Grycmann – Przewodniczący

2. Henryk Rożek – Wiceprzewodniczący

3. Piotr Grzelak – Sekretarz

4. Andrzej Dawidziuk – Członek

5. Marcin Drajer – Członek

6. Maciej Bielski – Członek

7. Dariusz Grzegrzółka – Członek

8. Bogusław Nos – Członek

9. Paweł Podgórski – Członek

10. Marcin Przybyliński – Członek

11. Andrzej Wyroba – Członek

12. Krzysztof Szopa – Członek

13. Tomasz Buraczewski – Członek

Szkoła Trenerów PZPN
1. Paweł Grycmann – Dyrektor Szkoły Trenerów
Zespół ds. Reprezentacji Narodowych

1. Marcin Dorna – Przewodniczący

2. Edward Klejndinst – Wiceprzewodniczący

3. Bartosz Łaski – Sekretarz

4. Zbigniew Bartnik – Członek

5. Mirosław Dawidowski – Członek                 

6. Paweł Janas – Członek

7. Sławomir Kopczewski – Członek

8. Tomasz Kuszczak – Członek

9. Krzysztof Paluszek – Członek

10. Łukasz Piszczek – Członek

11. Dariusz Śledziewski – Członek

Skład Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN

1. Sławomir Pietrzyk – Przewodniczący

2. Wojciech Pertkiewicz – Wiceprzewodniczący

3. Konrad Kowalski – Wiceprzewodniczący     

4. Piotr Bielecki – Sekretarz                 

5. Leszek Bartnicki – Członek              

6. Bogdan Kłys – Członek                   

7. Józef Kosiorek – Członek                

8. Konrad Krzyszkowski – Członek                  

9. Tomasz Marzec – Członek               

10. Lesław Mazur – Członek                

11. Łukasz Morawski – Członek                      

12. Jarosław Poturnicki – Członek                    

13. Maksymilian Rogalski – Członek   

14. Adrian Rudawski – Członek

15. Wiesław Sopyła – Członek

16. Piotr Waśniewski – Członek

17. Mateusz Witkowski – Członek

18. Tomasz Bałdys – Członek

19. Waldemar Krajewski – Członek

20. Marek Jankowski – Członek           

Zespół ds. Ustalania Ekwiwalentu PZPN

1. Konrad Krzyszkowski – Przewodniczący                             

2. Józef Kosiorek – Członek                                        

3. Łukasz Morawski – Członek                                    

Zespół ds. Statusu Piłkarzy PZPN

1. Jakub Tabisz – Przewodniczący (zawieszony w prawach Członka Zarządu)

2. Maksymilian Rogalski – Członek                                        

3. Mateusz Witkowski – Członek                                            

 Skład Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN

1. Zbigniew Bartnik – Przewodniczący

2. Łukasz Kaczmarek – Wiceprzewodniczący

3. Artur Krzeszowiak – Sekretarz

4. Adam Orlikowski – Członek

5. Maciej Buryta – Członek

6. Stanisław Chaberek – Członek

7. Jarosław Chwiałkowski – Członek

8. Adam Ciupiński – Członek

9. Stanisław Dyja – Członek

10. Piotr  Gadecki – Członek

11. Józef Grząba – Członek

12. Kamil Jaźwiński – Członek

13. Jarosław Kudaj – Członek

14. Przemysław Makowski – Członek

15. Dariusz Maleszewski – Członek

16. Małgorzata Mierzejewska – Członek

17. Dariusz Widelak – Członek

Skład Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN

1. Grzegorz Morkis – Przewodniczący

2. 12. Michał Szymański – Wiceprzewodniczący

3. Piotr Zawodny – Sekretarz

4. Tomasz Aftański – Członek

5. Bogdan Duraj – Członek

6. Rafał Franc – Członek

7. Rafał Gnybek – Członek

8. Łukasz Krawczyk – Członek

9. Dawid Mederski – Członek

10. Jerzy Siemieniecki – Członek

11. Rafał Czaja – Członek

12. Arkadiusz Grzywaczewski – Członek

13. Piotr Szymura – Członek

14. Maciej Karczyński – Członek

Skład Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN

1. Marek Doliński – Przewodniczący

2. Dariusz Derewicz – Wiceprzewodniczący

3. Kamil Witkowski – Sekretarz

4. Michał Czerkawski – Członek

5. Dariusz Drohomirecki – Członek

6. Dariusz Dymiński – Członek

7. Kamil Grochulski – Członek

8. Zbigniew Kamieński – Członek

9. Konrad Komornicki – Członek

10. Wiesław Lada – Członek

11. Łukasz Machiński – Członek

12. Zbigniew Pypczyński – Członek

13. Przemysław Tomczak – Członek

14. Bogusław Walica – Członek

15. Krzysztof Ziaja – Członek

16. Jan Suchecki – Członek

17. Zbigniew Związko – Członek

18. Rafał Kniecicki – Członek
19. Arkadiusz Jówko – Członek
Skład Komisji ds. Fair Play PZPN

1. Jarosław Kaczmarek – Przewodniczący

2. Przemysław Górski – Wiceprzewodniczący

3. Marek Curyło – Sekretarz

4. Jan Kurłowicz – Członek

5. Konrad Mandżejewski – Członek

6. Mirosław Miller – Członek

7. Waldemar Mrugała – Członek

8. Grzegorz Pietrzak – Członek

9. Jan Ponulak – Członek

10. Robert Rosiak – Członek

11. Zbigniew Krzysztyniak – Członek

12. Sławomir Ferenc – Członek

Skład Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN

1. Marek Łukiewski – Przewodniczący

2. Dariusz Matyśkiewicz – Wiceprzewodniczący

3. Andrzej Paulus – Wiceprzewodniczacy

4. Paweł Guminiak – Sekretarz

5. Jarosław Burzak – Członek

6. Radosław Pogorzelec – Członek

7. Tomasz Domaradzki – Członek

8. Łukasz Czajkowski – Członek

9. Waldemar Jedynak – Członek

10. Tomasz Jóźwik – Członek

11. Damian Kęcel – Członek

12. Marcin Król – Członek

13. Paweł Kryszałowicz – Członek

14. Cezary Kulesza – Członek

15. Paweł Kutynia – Członek

16. Jerzy Nagawiecki – Członek

17. Mariusz Niedziółka – Członek

18. Piotr Płeszka – Członek

19. Piotr Popiołek – Członek

20. Stanisław Pryciuk – Członek

21. Piotr Swoboda – Członek

22. Kazimierz Śliwiński – Członek

23. Michał Żurowski – Członek

24. Grzegorz Bryłka – Członek

25. Karol Wołoszyn – Członek

Skład Komisji ds. Prawnych PZPN

1. Tomasz Tabisz – Przewodniczący

2. Bartosz Ryt – Wiceprzewodniczący

3. Przemysław Witkowski – Sekretarz

4. Tomasz Brzozowski – Członek         

5. Tomasz Krakowiński – Członek

6. Paweł Wójcik – Członek

7. Andrzej Wach – Członek

Skład Komisji Finansowej PZPN

1. Wojciech Strzałkowski – Przewodniczący

2. Eugeniusz Nowak – Wiceprzewodniczący    

3. Zbigniew Prejs – Wiceprzewodniczący

4. Adam Kaźmierczak – Sekretarz

5. Tomasz Adamczyk – Członek

6. Karol Klimczak – Członek

7. Radosław Michalski – Członek

8. Arkadiusz Tymiński – Członek

9. Paweł Wojtala – Członek

Komisja ds. Innowacji PZPN:

1. Michał Żukowski – Przewodniczący

2. Tomasz Zahorski – Wiceprzewodniczący

3. Tomasz Snażyk – Sekretarz

4. Daria Abramowicz – Członek

5. Maciej Banach – Członek

6. Marcin Frączek – Członek

7. Bartosz Gola – Członek

8. Szymon Janiak – Członek

9. Piotr Laskowski – Członek

10. Michał Nowak – Członek

11. Paweł Poleński – Członek

12. Marta Poślad – Członek

13. Artur Szymczyk – Członek

14. Michał Waluga – Członek

15. Bartosz Wolny – Członek

16. Piotr Zapała – Członek

17. Jacek Pawlak – Członek
18. Marcin Serafin – Członek
Skład Komisji ds. Mediów i Marketingu PZPN

1. Zbigniew Leszczyński – Przewodniczący

2. Marcin Mikucki – Wiceprzewodniczący       

3. Emil Wojda – Sekretarz

4. Łukasz Korus – Członek

5. Paweł Bobyk – Członek

6. Leszek Cieśla – Członek

7. Tomasz Kowalczyk – Członek

8. Maciej Hutyra – Członek

9. Szymon Sikorski – Członek

10. Krzysztof Kropielnicki – Członek

11. Joanna Pawlak – Członek

12. Adam Nowe – Członek

13. Anna Sobota – Członek

14. Michał Lisiecki – Członek

15. Marek Szkolnikowski – Członek

16. Marcin Biegluk – Członek

17. Małgorzata Węgierek – Członek

18. Tomasz Kozłowski – Członek

19. Tomasz Sakiewicz – Członek         

20. Robert Malinowski – Członek

Skład Komisji ds. Odznaczeń i Zasobów Archiwalnych PZPN

1. Zdzisław Łazarczyk – Przewodniczący

2. Witold Bogdański – Wiceprzewodniczący

3. Arkadiusz Krakowiak – Sekretarz     

4. Waldemar Antkowiak – Członek

5. Włodzimierz Figas – Członek

6. Arkadiusz Hirsch – Członek

7. Mariusz Radek – Członek

8. Andrzej Kamiński – Członek

9. Józef Ozimek – Członek

10. Antoni Plona – Członek

11. Andrzej Strumiński – Członek

12. Stefan Szczepłek – Członek

13. Witold Wójtowicz – Członek

14. Andrzej Wypysiński – Członek                                          

Skład Kolegium Sędziów PZPN
1. Tomasz Mikulski – Przewodniczący
2. Robert Małek – Wiceprzewodniczący

3. Maciej Wierzbowski – Wiceprzewodniczący ds. szkolenia

4. Marcin Szulc – Sekretarz

5. Paweł Gil – Członek

Skład Rady Funduszu Pomocy Koleżeńskiej

1. Lidia Borska – Przewodnicząca

2. Janusz Kowalski – Sekretarz

3. Danuta Budek – Członek

4. Czesław Gołębiowski – Członek

5. Bogusław Hajdas – Członek

Komisja Weryfikacyjna ds. Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich

1. Bogdan Basałaj – Przewodniczący

2. Bartłomiej Zalewski - Wiceprzeowdniczący

3. Marcin Włodarski - Wiceprzewodniczący

4. Andrzej Dawidziuk - Członek

5. Boleslaw Rajkiewicz - Członek

6. Dariusz Gęsior - Członek

7. Dariusz Siekliński - Członek

8. Jakub Dębiec - Członek

9. Konrad Klecha - Członek

10. Leszek Cicirko - Członek

11. Łukasz Chmielewski - Członek

12. Mirosław Kalita - Członek

13. Paulina Kawalec - Członek

14. Piotr Wrześniak - Członek

15. Przemysław Tomków - Członek

16. Tomasz Zahorski - Członek

17. Tomasz Kucharski (Dolnośląski ZPN)

18. Damian Stodolny (Kujawsko-Pomorski ZPN)

19. Jerzy Bojko (Lubelski ZPN)

20. Mirosław Kędziora (Lubuski ZPN)

21. Rafał Poznański (Łódzki ZPN)

22. Artur Krzeszowiak (Małopolski ZPN)

23. Damian Politański (Mazowiecki ZPN)

24. Natalia Różańska (Opolski ZPN)

25. Krzysztof Buba (Podkarpacki ZPN)

26. Artur Woroniecki (Podlaski ZPN)

27. Tomasz Bocheński (Pomorski ZPN)

28. Michał Dudek (Śląski ZPN)

29. Magdalena Pawlik (Świętokrzyski ZPN)

30. Marcin Przybyliński (Warmińsko-Mazurski ZPN)

31. Paweł Kutynia (Wielkopolski ZPN)

32. Jakub Cymerman (Zachodniopomorski ZPN)

Komisja Odwoławcza ds. Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich
1. Marcin Dorna - Przewodniczący

2. Michał Libich - Wiceprzewodniczący

3. Rafał Lasocki - Wiceprzeodniczący
4. Arkadiusz Miedza - Członek
5. Bartosz Dolański - Członek

6. Kamil Syroka - Członek

7. Katarzyna Barlewicz - Członek

8. Mariusz Blecharz - Członek
9. Michał Kolanowski - Członek
10. Miłosz Stępiński - Członek
11. Paweł Grycmann - Członek
12. Paweł Wypij - Członek
13. Robert Bednarek - Członek

14. Robert Śliwowski - Członek

15. Ryszard Robakiewicz - Członek
16. Tomasz Buraczewski - Członek
17. Tomasz Muchiński - Członek
18. Grzegorz Bobiński (Dolnośląski ZPN)
19. Jacek Bojarowski (Kujawsko-Pomorski ZPN)
20. Krzysztof Sobieszczuk (Lubelski ZPN)
21. Stanisław Gąsior (Lubuski ZPN)
22. Damian Gamus (Łódzki ZPN)
23. Marek Kusto (Małopolski ZPN)
24. Marek Zalewski (Mazowiecki ZPN)
25. Filip Sikorski (Opolski ZPN)
26. Marek Dyląg (Podkarpacki ZPN)
27. Michał Tochwin (Podlaski ZPN)
28. Grzegorz Mółka (Pomorski ZPN)
29. Damian Galeja (Śląski ZPN)
30. Mariusz Słabiak (Świętokrzyski ZPN)

31. Mariusz Niedziółka (Warmińsko-Mazurski ZPN)

32. Maciej Chłodnicki (Wielkopolski ZPN)
33. Jacek Siebert (Zachodniopomorski ZPN)
Komisja PZPN ds. Współpracy z Samorządem Terytorialnym
1. Wojciech Bochnak – Przewodniczący
2. Tomasz Kulczycki – Wiceprzewodniczący 
3. Jacek Adamski – Wiceprzewodniczący 
4. Marcin Orzeszek – Sekretarz
5. Stefan Grodzki – Członek
6. Robert Gromysz – Członek
7. Bartosz Guss – Członek
8. Marcin Jaroszewski – Członek
9. Andrzej Kacperek – Członek
10. Maciej Kolon – Członek
11. Justyna Marciniak – Członek
12. Jerzy Nagawiecki – Członek
13. Hubert Siejewicz – Członek
14. Andrzej Trzeciakowski – Członek
15. Stanisław Tomczyszyn – Członek
16. Paweł Żukowski – Członek
17. Sebastian Baca – Członek
Klub Seniora PZPN
1. Eugeniusz Kolator – Przewodniczący

2. Adam Olkowicz – Wiceprzewodniczący

3. Hilary Nowak – Wiceprzewodniczący
4. Janusz Kowalski – Sekretarz
5. Henryk Apostel – Członek

6. Wiesław Bartosik – Członek

7. Andrzej Bińkowski – Członek

8. Andrzej Bobowski – Członek

9. Lidia Borska – Członek

10. Danuta Budek – Członek

11. Jan Bzowy – Członek

12. Janusz Garlicki – Członek

13. Czesław Gołębiowski – Członek

14. Irena Grzelak – Członek

15. Bogusław Hajdas – Członek

16. Wiesław Jańczyk – Członek

17. Andrzej Rynkiewicz – Członek

18. Jerzy Koziński – Członek

19. Krystyna Loska – Członek

20. Marian Marek Najder – Członek

21. Andrzej Mroziński – Członek

22. Piotr Maranda – Członek

23. Andrzej Strejlau – Członek

24. Jerzy Talaga – Członek

25. Józef Wiśniewski – Członek

26. Stanisław Wzorek – Członek

27. Zdzisław Łazarczyk – Członek

28. Andrzej Wach – Członek

29. Wojciech Reznerowicz – Członek

30. Andrzej Rynkiewicz – Członek
31. Edward Lorens – Członek
32. Mirosław Starczewski – Członek

Komisji Dialogu Społecznego PZPN

1. Agnieszka Syczewska – Przewodnicząca
2. Marcin Badura – Wiceprzewodniczący
3. Małgorzata Sędzimir-Pszowska – Sekretarz

4. Marcin Stefański – Członek (Ekstraklasa S.A.)

5. Tomasz Brzozowski – Członek (Pogoń Szczecin, Ekstraklasa)
6. Bartłomiej Laburda – Członek (Górnik Zabrze, Ekstraklasa)
7. Paweł Kokot – Członek (Lech Poznań, Ekstraklasa)
8. Jakub Laskowski – Członek (Legia Warszawa, Ekstraklasa)
9. Andrzej Dobrowolski – Członek (Śląsk, Ekstraklasa)
10. Tomasz Wolicki – Członek (Wisła Kraków, 1. liga)
11. Patryk Kaźmierczak – Członek (ŁKS Łódź, 1. liga)
12. Mateusz Więckowski – Członek (Arka Gdynia, 1. liga)
13. Paweł Ciećwierz – Członek (PZP)
14. Maciej Krzemiński – Członek (PZP)
Komisja ds. Zagranicznych
1. Michał Listkiewicz – Przewodniczący
2. Dominik Baranowski – Członek
3. Jacek Jankowski – Członek
4. Sławomir Majcher – Członek
5. Sebastian Stawicki – Członek
Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się