Aktualnościstrona 34

U-17: Pewne zwycięstwo biało-czerwonych z Czarnogórą w pierwszym meczu turnieju Elite Round
28 / 03 / 16

Udany początek zaliczyli reprezentanci Polski do lat 17. Zespół prowadzony przez trenera Bartłomieja Zalewskiego pewnie ograł Czarnogórę 2:0 po bramkach Marco Drawza i Davida Kopacza. Wygrana biało-czerwonych mogła być jeszcze wyższa, ale rzutu karnego w 42. minucie gry nie wykorzystał Riccardo Grym. Kolejny mecz Polacy zagrają 30 marca z Serbią.

Bartłomiej Zalewski powołał kadrę na II rundę eliminacji MME 2017
09 / 03 / 16

Selekcjoner Bartłomiej Zalewski powołał do reprezentacji Polski do lat 17 osiemnastu zawodników na turniej II rundy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-17 (Elite Round), który odbędzie się w Polsce. Biało-czerwoni 28 marca zmierzą się z Czarnogórą, (Stadion Polonii Warszawa, Konwiktorska 6, Warszawa, godz. 18:00), 30 marca zagrają z Serbią (Stadion Polonii Warszawa, Konwiktorska 6, Warszawa, godz. 18:00), a 2 kwietnia z Irlandią (Stadion Znicza Pruszków, Bohaterów Warszawy 4, Pruszków, godz. 18:00 ).

U-17: Znamy terminarz turnieju Elite Round w Polsce
26 / 02 / 16

Reprezentacja Polski do lat 17 będzie gospodarzem turnieju U17 Elite Round, który odbędzie się w Pruszkowie, Warszawie oraz Siedlcach. Biało-czerwoni zmierzą się z Czarnogórą, Serbią oraz Irlandią.

U-17: Polska wygrywa z Belgią
11 / 02 / 16

Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała 1:0 z Belgią w meczu towarzyskim rozegranym w Marbelli. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 71. minucie Sebastian Szymański.

Kadra do lat 17 ograła Malagę
09 / 02 / 16

Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała w Marbelii 3:0 zespół Malagi FC U-18/19. Bramki dla drużyny Bartłomieja Zalewskiego zdobyli Bartłomiej Gajda (18 minuta) i dwie Jakub Moder (74 i 78 minuta). Za dwa dni biało-czerwoni zmierzą się z rówieśnikami z Belgii

Dodatkowe powołanie na mecze kadry U17
04 / 02 / 16

Jakub Tabor został dodatkowo powołany na zgrupowanie kadry U17, w trakcie którego biało-czerwoni zmierzą się z FC Marbella oraz Belgią. Zawodnik Jagiellonii Białystok zastąpi Riccardo Gryma z Bayeru Leverkusen.