Aktualności

„ABC trenera dzieci” – nowa publikacja PZPN
16 / 10 / 18

„ABC trenera dzieci” – nowa publikacja PZPN

Wielu trenerów pracujących z dziećmi bazuje na swoim doświadczeniu wypracowanym przez lata pracy w piłce nożnej lub karierze piłkarskiej. Bezsprzecznie doświadczenie jest rzeczą bezcenną, ale musi ono być również poparte konkretną i usystematyzowaną wiedzą zgodną z metodologią szkolenia na danym etapie rozwoju człowieka. Ułożenie i przeprowadzenie jednostki treningowej nie jest żadnym problemem dla doświadczonego trenera, niestety jednak zbyt często zawartość treści treningowych jest zupełnie nieadekwatna do wieku i możliwości psychofizycznych dziecka. Aby w tym pomóc, wydaliśmy „ABC trenera dzieci”.

Asystent Kibica na mecz z Włochami
09 / 10 / 18

Asystent Kibica na mecz z Włochami

14 października o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra trzeci mecz z Włochami w ramach rozgrywek Ligi Narodów. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

[U-14] Młodzi Polacy rozgromili Ukrainę!
06 / 10 / 18

[U-14] Młodzi Polacy rozgromili Ukrainę!

Fantastycznie rozpoczęła się przygoda z biało-czerwonymi barwami dla wielu młodych adeptów futbolu. Prowadzona przez trenera Bartłomieja Zalewskiego reprezentacja Polski do lat 14 (rocznik 2005) wygrała 6:0 w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Ukrainy, który został rozegrany w sobotnie popołudnie na Izo Arenie w Boguchwale.

Wystartował Program Wsparcia dla weteranów polskiego futbolu
05 / 10 / 18

Wystartował Program Wsparcia dla weteranów polskiego futbolu

Ciechocinek wielu kojarzy się tylko z jednym – miejscem o charakterze uzdrowiskowym, do którego chętnie przyjeżdżają osoby potrzebujące fachowej rehabilitacji, szeregu profesjonalnych zabiegów, aby poprawić swoje zdrowie, ale i również samopoczucie. Chętnie odwiedzany jest nie tylko przez osoby starsze, wizytowany także przez ludzi młodych. To miasto przez niektórych nazywane jest perłą uzdrowisk – ze względu na dogodną lokalizację i bardzo dobry dojazd.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej PZPN
05 / 10 / 18

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej PZPN

Na posiedzeniu, które odbyło się 4 października 2018 roku Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła następującą decyzję:

Asystent Kibica na mecz z Portugalią
04 / 10 / 18

Asystent Kibica na mecz z Portugalią

11 października o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra drugi mecz z Portugalią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo