Aktualnościstrona 36

U-17: Polacy przegrali z Hiszpanią
30 / 10 / 15

Reprezentacja Polski do lat 17 w ostatnim meczu turnieju eliminacji mistrzostw Europy przegrała 1:2 z Hiszpanią. Mimo świetnego początku i gola Sebastiana Szymańskiego z Legii Warszawa, potem bramki zdobywali tylko rywale. Trafienia dla Hiszpanii zaliczył Manuel Morlanes (33. i 53. minuta). Biało-czerwoni ostatecznie zajęli drugie miejsce w tabeli i awansowali do kolejnej rundy eliminacyjnej.

U-17: Polska pokonała Andorę
27 / 10 / 15

Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Andorę 1:0 w drugim meczu turnieju eliminacji mistrzostw Europy rozgrywanym na Łotwie. Bramkę na wagę trzech punktów w 21.minucie zdobył Przemysław Macierzyński. W trzecim spotkaniu 30. października biało-czerwoni zmierzą się z Hiszpanią.

[WIDEO]: Świetny początek! Biało-czerwoni rozgromili Łotwę!
25 / 10 / 15

W swoim pierwszym meczu podczas rozgrywanego na Łotwie turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 17 rozgromiła gospodarzy aż 4:0! Biało-czerwoni zagrali koncertowo, a gole strzelali Przemysław Macierzyński (dwa), Mikołaj Kwietniewski i Bartłomiej Gajda. W kolejnym starciu podopieczni Bartłomieja Zalewskiego zmierzą się we wtorek z Andorą.

U-17: Powołania na turniej eliminacyjny młodzieżowych mistrzostw Europy w Rydze
06 / 10 / 15

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na turniej eliminacyjny młodzieżowych mistrzostw Europy w Rydze, gdzie Polska zmierzy się z Łotwą (25. października o godzinie 18:00), z Andorą (27. października o godzinie 13:30) i Hiszpanią (30. października o godzinie 18:00), powołani zostali następujący zawodnicy:

U-17: Polska przegrywa w finale Turnieju o Puchar Syrenki.
05 / 09 / 15

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Rumunią w finale Turnieju o Puchar Syrenki. Decydującą bramkę rywale zdobyli w ostatnich minutach meczu. Honorowego gola dla biało-czerwonych strzelił Bartosz Wiktoruk. Ostatecznie kadra U-17 zajęła drugie miejsce w turnieju.

Puchar Syrenki 2015: Wyniki drugiego dnia turnieju
04 / 09 / 15

Polacy w drugim meczu zmagań o Puchar Syrenki pokonali rówieśników z Gruzji po rzutach karnych 3:1. Po regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Poniżej prezentujemy wyniki pozostałych meczów turnieju. 5. września o godzinie 16:00 biało-czerwoni zagrają z Rumunią z Ząbkach.