FederacjaHistoria PZPNTrenerzy reprezentacji Powrót
Imię i nazwiskoLataLiczba spotkańw-r-pDebiutOstatni mecz
Józef SZKOLNIKOWSKI1921 10-0-118.12.192118.12.1921
Józef LUSTGARTEN192242-1-114.05.192201.10.1922
Adam OBRUBAŃSKI1922-1924123-3-614.05.192231.08.1924
Stanisław ZIEMIAŃSKI192231-1-114.05.192203.09.1922
Edward CETNAROWSKI192211-0-001.10.192201.10.1922
Władysław JENTYS192211-0-001.10.192201.10.1922
Kazimierz GLABISZ192351-2-203.06.192301.11.1923
Tadeusz KUCHAR1923,1925, 192871-3-303.06.192310.06.1928
Tadeusz ORZELSKI192410-0-110.06.192410.06.1924
Ignacy ROSENSTOCK192411-0-029.06.192429.06.1924
Tadeusz SYNOWIEC1925-1927115-3-330.08.192519.06.1927
Stefan LOTH1928-193195-0-401.07.192825.10.1931
Józef KAŁUŻA1932-19394414-10-2129.05.193227.08.1939
Andrzej PRZEWORSKI1947,194852-1-214.09.194717.10.1948
Henryk REYMAN1947,
1956 -1958
195-5-911.06.194705.10.1958
Karol BERGTAL194741-1-214.09.194726.10.1947
Czesław KRUG1947,1948, 1956,
1959-1962
3918-10-2114.09.194728.11.1962
Zygmunt ALFUS194851-1-304.04.194819.09.1948
Jan NOWAK194811-0-017.10.194817.10.1948
Mieczysław SZYMKOWIAK1949-1950102-2-608.05.194922.10.1950
Ignacy IZDEBSKI1949-195092-2-508.05.194904.06.1950
Stefan KISIELIŃSKI1949-1950102-2-608.05.194922.10.1950
Kazimierz ŚMIGLAK1949-195092-2-508.05.194904.06.1950
Mieczysław KACZANOWSKI195010-0-122.10.195022.10.1950
Ryszard KONCEWICZ1950-1952, 1953-1956, 1964-1965, 1968-19705522-17-1630.10.195025.10.1970
Michał MATYAS1952,
1966-1967
112-3-625.05.195229.10.1967
Tivadar KIRALY195210-0-121.07.195221.07.1952
Tadeusz FORYŚ1952,
1963 -1964
95-3-114.09.195210.05.1964
Alfred NOWAKOWSKI195610-0-126.08.195626.08.1956
Alojzy SITKO195610-0-126.08.195626.08.1956
Artur WOŹNIAK195610-0-126.08.195626.08.1956
Feliks DYRDA1956-1958165-5-628.10.195605.10.1958
Józef ZIEMIAN195731-0-219.05.195705.07.1957
Stanisław SZYMANIAK195860-3-311.05.195805.10.1958
Wiesław MOTOCZYŃSKI1963-1965198-7-415.05.196301.11.1965
Wacław PEGZA1963-196474-2-115.05.196310.05.1964
Karol KRAWCZYK1964-1965124-5-313.09.196401.11.1965
Antoni BRZEŻAŃCZYK196691-3-530.05.196622.10.1966
Kazimierz GÓRSKI1966,
1971-1976
7241-14-1711.09.196631.07.1976
Klemens NOWAK196631-0-211.09.196622.10.1966
Andrzej STREJLAU1974,
1989-1993
5721-22-1415.04.197422.09.1993
Jacek GMOCH1976-19782717-3-716.10.197606.09.1978
Ryszard KULESZA1978-19803115-7-911.10.197807.12.1980
Waldemar OBRĘBSKI198144-0-025.01.198101.02.1981
Antoni PIECHNICZEK1981-1986, 1996-19977426-21-2725.03.198131.05.1997
Wojciech ŁAZAREK1986-19893218-5-907.10.198603.06.1989
Lesław ĆMIKIEWICZ1991,199361-1-403.12.199117.11.1993
Henryk APOSTEL1994-1995197-7-509.02.199415.11. 1995
Władysław STACHURSKI199640-2-219.02.199601.05.1996
Krzysztof PAWLAK199711-0-014.06.199714.06.1997
Janusz WÓJCIK1997-19992616-2-806.09.199709.10.1999
Jerzy ENGEL2000-20022912-9-826.01.200014.06.2002
Zbigniew BONIEK200252-1-221.08.200220.11.2002
Paweł JANAS2003-20065131-6-1412.02.200320.06.2006
Leo BEENHAKKER2006-20094722-13-1216.08.200609.09.2009
Stefan MAJEWSKI20092 0-0-210.10.200914.10.2009
Franciszek SMUDA2009-20123715-13-914.11.200916.07.2012 
Waldemar FORNALIK2012-2013188-4-610.07.201216.10.2013
Adam NAWAŁKA2013-3015-11-426.10.2013 
Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się