Aktualności

Reprezentanci Polski wylądowali w Rosji
13 / 06 / 18

Reprezentanci Polski wylądowali w Rosji

Reprezentacja Polski już w Rosji! Tuż przed godziną 14 czasu polskiego samolot czarterowy z kadrą Adama Nawałki na pokładzie wylądowal w Soczi. To właśnie tam biało-czerwoni przygotowywać się będą do kolejnych spotkań na mundialu. Polacy 19 czerwca zagrają z Senegalem, 24 czerwca w Kazaniu zmierzą się z Kolumbią, a ostatni mecz fazy grupowej rozegrają 28 czerwca w Wołgogradzie.

Adam Nawałka: Chcemy spełnić marzenia fanów
13 / 06 / 18

Adam Nawałka: Chcemy spełnić marzenia fanów

– Wszystko w Soczi wygląda tak, jak sobie wyobrażałem. Dużą uwagę zwracamy na to, by warunki do treningu były optymalne, a tu widać, że dużo pracy zostało włożonej w to, by murawa była odpowiednia – powiedział Adam Nawałka na pierwszej konferencji prasowej po przylocie reprezentacji Polski do Rosji na mistrzostwa świata.

Efektownie przed mundialem! Polska rozgromiła Litwę
12 / 06 / 18

Efektownie przed mundialem! Polska rozgromiła Litwę

Znów potrzeba było kilkunastu minut, by reprezentacja Polski poukładała swoją grę, ale gdy już się udało, to na PGE Narodowym nikt nie miał wątpliwości, która z drużyn za kilka dni zagra na mundialu. A zespołowi Adama Nawałki udało się wypełnić jedno z ważniejszych zadań na towarzyskie granie: trzema golami w dwóch meczach rozhulał się Robert Lewandowski. Po jego dwóch trafieniach, debiutanckiej bramce Dawida Kownackiego i wykorzystanym przez Jakuba Błaszczykowskiego rzucie karnym Polska wygrała z Litwą 4:0.

Pobierz oficjalny magazyn reprezentacji Polski na mundial!
12 / 06 / 18

Pobierz oficjalny magazyn reprezentacji Polski na mundial!

Do pobrania jest już Official Guide Polish National Team / 2018 FIFA World Cup Russia, czyli wydawnictwo Polskiego Związku Piłki Nożnej, które powstało specjalnie na mistrzostwa świata w Rosji. Nasz magazyn to prawdziwy skarb wiedzy. Przeczytacie w nim m.in. wywiady z selekcjonerem Adamem Nawałką i rozgrywającym Piotrem Zielińskim. O tym, ile razy zagraliśmy na mistrzostwach, kiedy osiągnęliśmy największy sukces i kto był bohaterem, dowiecie się z mundialowego alfabetu i biało-czerwonych liczb. Dowiecie się również, dlaczego nasza drużyna jest kadrą bez klonów. Na czynniki pierwsze rozebraliśmy także naszych grupowych rywali. Nie mają dla nas tajemnic! Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce 120 stron ciekawej lektury. Miłego czytania! Łączy Nas Piłka.

Kamil Glik jedzie na mistrzostwa świata!
12 / 06 / 18

Kamil Glik jedzie na mistrzostwa świata!

We wtorek popołudniu odbyły się w Warszawie badania Kamila Glika, które przeprowadził doktor Jacek Jaroszewski. – Podjąłem decyzję, że Kamil jedzie na mistrzostwa świata, a Marcin Kamiński zostaje w kraju – powiedział lekarz reprezentacji Polski.

Ostateczna decyzja w sprawie Kamila Glika we wtorek
11 / 06 / 18

Ostateczna decyzja w sprawie Kamila Glika we wtorek

Kamil Glik przeszedł w poniedziałek ostateczną konsultację medyczną w Nicei u profesora Pascala Boileau. Badania wykazały zerwanie trzeciego stopnia więzozrostu barkowo-obojczykowego. Mimo tego profesor dał 30-letniemu obrońcy zielone światło na dalsze usprawnianie barku i ewentualny powrót do gry. Glik jutro przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Warszawy i będzie poddany testom funkcjonalnym barku. Po ich przeprowadzeniu zostanie podjęta ostateczna decyzja w sprawie udziału zawodnika AS Monaco w mistrzostwach świata 2018.  

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo