Aktualności

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Izraelem
09 / 05 / 19

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Izraelem

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski w kwalifikacjach EURO 2020. Biało-czerwoni podejmą Izrael, z którym zmierzą się 10 czerwca o godzinie 20:45. Zapraszamy do wspierania biało-czerwonych z trybun PGE Narodowego! Wejściówki można nabywać tylko na Łączy Nas Piłka pod tym linkiem.

Bilety na mecz Macedonia Północna – Polska
09 / 04 / 19

Bilety na mecz Macedonia Północna – Polska

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 11 kwietnia – 7 maja 2019 roku na portalu Łączy Nas Piłka odbędzie się sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 Macedonia Północna – Polska. Bilety na spotkanie, które zostanie rozegrane 7 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45 na Arenie Narodowej im. Filipa II Macedońskiego w Skopje, są dostępne w cenie 25 złotych. Sprzedaż wejściówek odbędzie się na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy. Pula biletów jest ograniczona.

Reprezentacja Polski na 20. miejscu w rankingu FIFA
04 / 04 / 19

Reprezentacja Polski na 20. miejscu w rankingu FIFA

W najnowszym rankingu opublikowanym przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej reprezentacja Polski nie zmieniła swojej pozycji i utrzymała 20. miejsce. W zestawieniu prowadzi Belgia, na drugiej lokacie jest Francja, a na najniższym stopniu podium sklasyfikowano Brazylię. Kolejny ranking FIFA opublikuje 14 czerwca.

Harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz Polska – Izrael
27 / 03 / 19

Harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz Polska – Izrael

Na poniedziałkowym posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdzono harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 Polska – Izrael, który zostanie rozegrany 10 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży od 9 maja dla wszystkich kibiców. Ważność Karty Kibice wygasła wraz z końcem 2018 roku.

Robert Lewandowski: Cel wykonany. To najważniejsze
24 / 03 / 19

Robert Lewandowski: Cel wykonany. To najważniejsze

Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski otworzył wynik meczu z Łotwą, a po spotkaniu przyznał, że był głodny gola na PGE Narodowym. – Wiedziałem, że jeśli ja będę głodny bramek, to i reprezentacja na tym zyska. Musiałem być skupiony, miałem świadomość, że może ona nam dać zwycięstwo. Mimo że strzeliłem w słupek, zmarnowałem inną okazję, wierzyłem, że jednak uda się trafić. Tak też się stało – powiedział Lewandowski.

Jerzy Brzęczek: Musimy poprawić skuteczność
24 / 03 / 19

Jerzy Brzęczek: Musimy poprawić skuteczność

– Przed samym spotkaniem mówiłem, że to nie będzie łatwy mecz. Potwierdziło się to na boisku. Ciężko było nam zwłaszcza w tych pierwszych dwudziestu minutach. Graliśmy za wolno, zanotowaliśmy wiele strat. Myślę, że później wyglądało to trochę lepiej. Łotysze przeprowadzili bardzo groźną akcję, gdy było zero do zera i mogło się to zakończyć strzelonym golem. Interwencja Kamila Glika była skuteczna i bramki nie straciliśmy. To był kluczowy moment. Jesteśmy zadowoleni, bo mamy sześć punktów, trzy strzelone gole i zero straconych – powiedział po meczu trener Jerzy Brzęczek.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo