U-18: Dodatkowe powołanie na mecze z Cyprem
14 / 03 / 24

Axel Holewiński (Pogoń Szczecin) został dodatkowo powołany na towarzyski dwumecz z Cyprem. Spotkania odbędą się 21 marca oraz 24 marca w Larnace.

U-18: Powołania na dwumecz z Cyprem
05 / 03 / 24

Na zgrupowanie reprezentacji Polski U-18 i mecze towarzyskie z Cyprem, które odbędą się w dniach 21 marca oraz 24 marca, do kadry powołani zostali następujący zawodnicy:

Piękne EURO i zawód na mundialu. Rocznik 2006 po dwóch wielkich turniejach
17 / 12 / 23

Po bardzo udanych mistrzostwach Europy reprezentacja Polski rocznika 2006 zyskała w tym roku wielu kibiców, którzy jednak pół roku później przeżyli spore rozczarowanie podczas mundialu. Turniej w Indonezji Biało-Czerwonym nie wyszedł, ale to nie powinno przekreślić wcześniejszych dokonań drużyny, która w 21 międzypaństwowych meczach w 2023 roku zdobyła aż 63 bramki.

Powołania na mistrzostwa świata U-17
25 / 10 / 23

Selekcjoner Marcin Włodarski ogłosił listę 21 zawodników powołanych do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata do lat 17, które w dniach 10 listopada – 2 grudnia odbędą się w Indonezji. W fazie grupowej rozgrywek Biało-Czerwoni zmierzą się z Japonią (11 listopada), Senegalem (14 listopada) oraz Argentyną (17 listopada). Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 10:00 polskiego czasu.

U-18: Popis Polaków przed mundialem. Biało-Czerwoni ograli Czechów
17 / 10 / 23

Przygotowująca się do mistrzostw świata U-17 reprezentacja Polski pokonała w Brzegu 5:0 Czechów w ostatnim meczu przed ogłoszeniem powołań na mundial. Hat-tricka już w 19. minucie skompletował Daniel Mikołajewski, a w drugiej połowie swoje trafienia dołożyli Oskar Tomczyk i Mike Huras.

U-18: Wysokie zwycięstwo ze Szwecją
13 / 10 / 23

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonał Szwecję w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Opolu. Podopieczni Marcina Włodarskiego zaaplikowali rywalowi cztery gole, stracili jednego. W kolejnym sparingu biało-czerwoni zmierzą się 13 października w Rzeszowie (godz. 15.45) ze Słowacją.