Aktualnościstrona 6

Jerzy Brzęczek: Musimy poprawić skuteczność
24 / 03 / 19

Jerzy Brzęczek: Musimy poprawić skuteczność

– Przed samym spotkaniem mówiłem, że to nie będzie łatwy mecz. Potwierdziło się to na boisku. Ciężko było nam zwłaszcza w tych pierwszych dwudziestu minutach. Graliśmy za wolno, zanotowaliśmy wiele strat. Myślę, że później wyglądało to trochę lepiej. Łotysze przeprowadzili bardzo groźną akcję, gdy było zero do zera i mogło się to zakończyć strzelonym golem. Interwencja Kamila Glika była skuteczna i bramki nie straciliśmy. To był kluczowy moment. Jesteśmy zadowoleni, bo mamy sześć punktów, trzy strzelone gole i zero straconych – powiedział po meczu trener Jerzy Brzęczek.

Lewandowski i Glik dają wygraną. Łotwa pokonana
24 / 03 / 19

Lewandowski i Glik dają wygraną. Łotwa pokonana

Biało-czerwoni poszli za ciosem. Po pokonaniu Austrii w pierwszym meczu eliminacji EURO 2020, pokonali na PGE Narodowym w Warszawie 2:0 Łotwę. Na gole Polaków musieliśmy jednak czekać do ostatniego kwadransa. Świetnie broniącego Pavelsa Steinborsa strzałami głową pokonali Robert Lewandowski i Kamil Glik. Podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka po dwóch starciach mają komplet punktów, a poza tym nie stracili jeszcze bramki w tych eliminacjach.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą
24 / 03 / 19

Skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek podał skład na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą, który rozpocznie się o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Kapitanem biało-czerwonych będzie Robert Lewandowski.

Bednarek, Bereszyński, Kamiński i Żurkowski nie zagrają z Łotwą
24 / 03 / 19

Bednarek, Bereszyński, Kamiński i Żurkowski nie zagrają z Łotwą

Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze reprezentacji Polski na dzisiejsze spotkanie eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą na PGE Narodowym. Dwóch pierwszych zawodników zmaga się z infekcją, a Kamińskiego z gry wyeliminował uraz mięśniowy – poinformował sztab medyczny drużyny narodowej. Z Łotwą nie wystąpi również Szymon Żurkowski, który – wraz z Robertem Gumnym – w poniedziałek dołączy do reprezentacji Polski U-21, przygotowującej się do meczu z Serbią (26 marca, godz. 15:00, Grodzisk Wielkopolski).

Jerzy Brzęczek: Nasz priorytet to trzy punkty
23 / 03 / 19

Jerzy Brzęczek: Nasz priorytet to trzy punkty

Dzień przed meczem selekcjoner Jerzy Brzęczek poinformował o stanie zdrowotnym zawodników. Niestety z dolegliwościami zmagają się m.in. Krzysztof Piątek, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński. – W kadrze jest infekcja, która zaatakowała zawodników, ale sztab medyczny walczy, żeby postawić ich na nogi – powiedział trener reprezentacji Polski.

Aliyar Aghayev sędzią meczu Polska – Łotwa
22 / 03 / 19

Aliyar Aghayev sędzią meczu Polska – Łotwa

Aliyar Aghayev z Azerbejdżanu będzie sędzią głównym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020, w którym Polska zagra na PGE Narodowym w Warszawie z Łotwą. Na liniach pomagać mu będą Rza Mammadov i Namik Huseynov, a na sędziego technicznego wyznaczony został Rahim Hasanov. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo