Aktualnościstrona 4

Jerzy Brzęczek: Możemy być dumni z naszych napastników
19 / 02 / 19

Jerzy Brzęczek: Możemy być dumni z naszych napastników

– Po czteromiesięcznej przerwie od razu przystąpimy do eliminacji mistrzostw Europy, które rozpoczną się już w marcu. Nasze przygotowania są inne niż trenerów klubowych, ponieważ polegają przede wszystkim na podróżach, spotkaniach i obserwacjach zarówno naszych zawodników, jak i rywali. Mam nadzieję, że czołowi piłkarze reprezentacji nadal będą występowali w swoich klubach i że będę ich omijały kontuzje. Kłopoty bogactwa w ataku? Pamiętajmy, że na boisko może wyjść tylko 11 zawodników, którzy muszą się rozumieć i tworzyć monolit – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek na PGE Narodowym w Warszawie.

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Łotwą
14 / 02 / 19

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Łotwą

Informujemy, że od czwartku 14 lutego można nabywać bilety na drugi mecz kwalifikacji EURO 2020, w którym reprezentacja Polski będzie podejmowała Łotwę na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45.

Biało-czerwoni na 20. miejscu w rankingu FIFA
07 / 02 / 19

Biało-czerwoni na 20. miejscu w rankingu FIFA

W najnowszym rankingu opublikowanym przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA) reprezentacja Polski prowadzona przez selekcjonera Jerzego Brzęczka nie zmieniła swej pozycji i nadal zajmuje 20. miejsce. Na najwyższym stopniu podium jest Belgia, za nią mistrz świata Francja, a na trzecim miejscu została umiejscowiona jest Brazylia. Kolejny ranking FIFA opublikuje 4 kwietnia 2019 roku.

Robert Lewandowski: Najważniejsze będzie regularne zdobywanie punktów
30 / 01 / 19

Robert Lewandowski: Najważniejsze będzie regularne zdobywanie punktów

Oficjalna strona UEFA porozmawiała z Robertem Lewandowskim o rozpoczynających się w marcu eliminacjach mistrzostw Europy 2020. – Po nieudanym turnieju, jakim były dla nas mistrzostwa świata, zawsze przychodzi czas na zmiany i na poprawę pewnych elementów. Myślę, że przez ostatnie sześć miesięcy nam się to udało. Wierzę, że teraz pójdziemy w kierunku, w którym wszyscy chcemy – zapewnia kapitan reprezentacji Polski.

Harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz z Łotwą
28 / 01 / 19

Harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz z Łotwą

Na poniedziałkowym posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdzono harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 Polska – Łotwa, który zostanie rozegrany 24 marca 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży od 14 lutego dla wszystkich kibiców. Ważność Karty Kibice wygasła wraz z końcem 2018 roku.

Sprzedaż biletów na mecz z Austrią w Wiedniu
14 / 01 / 19

Sprzedaż biletów na mecz z Austrią w Wiedniu

Reprezentacja Polski w drugiej połowie marca przystąpi do kwalifikacji EURO 2020. Pierwszym przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Jerzego Brzęczka będzie Austria, z którą biało-czerwoni zagrają w Wiedniu. Informujemy, że sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 22 stycznia i potrwa do 8 lutego.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo