Aktualnościstrona 7

Asystent Kibica na mecz z Łotwą w Warszawie
19 / 03 / 19

Asystent Kibica na mecz z Łotwą w Warszawie

Reprezentacja Polski 24 marca 2019 roku o godzinie 20:45 zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie z Łotwą w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Jak sprawnie dojechać na stadion, o bezpłatnym transporcie komunikacją miejską, który odbywa się dzięki współpracy z m.st. Warszawa. Jak komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Jerzy Brzęczek: Nie ma czasu na eksperymenty
18 / 03 / 19

Jerzy Brzęczek: Nie ma czasu na eksperymenty

Reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed meczami kwalifikacji EURO 2020 z Austrią i Łotwą. Na poniedziałkowej konferencji prasowej o przygotowaniach naszej kadry opowiedział Jerzy Brzęczek. – Zagramy pierwszy mecz z faworytem do zwycięstwa w grupie. Austriacy to wyrównana, bardzo niewygodna i nieprzyjemna drużyna. Ich przygotowanie fizyczne jest na wysokim poziomie. Wielu zawodników występuje w niemieckiej Bundeslidze i austriackiej, a to jest ich wielka siła – powiedział selekcjoner Brzęczek.

Asystent Kibica na mecz z Austrią
15 / 03 / 19

Asystent Kibica na mecz z Austrią

21 marca o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra mecz z Austrią w ramach kwalifikacji EURO 2020. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Powołania na mecze z Austrią i Łotwą
11 / 03 / 19

Powołania na mecze z Austrią i Łotwą

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek powołał 28 zawodników na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Austrią (21.03.2019, Wiedeń, godz. 20:45) i Łotwą (24.03.2019, Warszawa, godz. 20:45).

Jerzy Brzęczek: Możemy być dumni z naszych napastników
19 / 02 / 19

Jerzy Brzęczek: Możemy być dumni z naszych napastników

– Po czteromiesięcznej przerwie od razu przystąpimy do eliminacji mistrzostw Europy, które rozpoczną się już w marcu. Nasze przygotowania są inne niż trenerów klubowych, ponieważ polegają przede wszystkim na podróżach, spotkaniach i obserwacjach zarówno naszych zawodników, jak i rywali. Mam nadzieję, że czołowi piłkarze reprezentacji nadal będą występowali w swoich klubach i że będę ich omijały kontuzje. Kłopoty bogactwa w ataku? Pamiętajmy, że na boisko może wyjść tylko 11 zawodników, którzy muszą się rozumieć i tworzyć monolit – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek na PGE Narodowym w Warszawie.

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Łotwą
14 / 02 / 19

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Łotwą

Informujemy, że od czwartku 14 lutego można nabywać bilety na drugi mecz kwalifikacji EURO 2020, w którym reprezentacja Polski będzie podejmowała Łotwę na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo