Aktualnościstrona 8

Asystent Kibica na mecz z Austrią
15 / 03 / 19

Asystent Kibica na mecz z Austrią

21 marca o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra mecz z Austrią w ramach kwalifikacji EURO 2020. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Powołania na mecze z Austrią i Łotwą
11 / 03 / 19

Powołania na mecze z Austrią i Łotwą

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek powołał 28 zawodników na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Austrią (21.03.2019, Wiedeń, godz. 20:45) i Łotwą (24.03.2019, Warszawa, godz. 20:45).

Jerzy Brzęczek: Możemy być dumni z naszych napastników
19 / 02 / 19

Jerzy Brzęczek: Możemy być dumni z naszych napastników

– Po czteromiesięcznej przerwie od razu przystąpimy do eliminacji mistrzostw Europy, które rozpoczną się już w marcu. Nasze przygotowania są inne niż trenerów klubowych, ponieważ polegają przede wszystkim na podróżach, spotkaniach i obserwacjach zarówno naszych zawodników, jak i rywali. Mam nadzieję, że czołowi piłkarze reprezentacji nadal będą występowali w swoich klubach i że będę ich omijały kontuzje. Kłopoty bogactwa w ataku? Pamiętajmy, że na boisko może wyjść tylko 11 zawodników, którzy muszą się rozumieć i tworzyć monolit – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek na PGE Narodowym w Warszawie.

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Łotwą
14 / 02 / 19

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Łotwą

Informujemy, że od czwartku 14 lutego można nabywać bilety na drugi mecz kwalifikacji EURO 2020, w którym reprezentacja Polski będzie podejmowała Łotwę na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45.

Biało-czerwoni na 20. miejscu w rankingu FIFA
07 / 02 / 19

Biało-czerwoni na 20. miejscu w rankingu FIFA

W najnowszym rankingu opublikowanym przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA) reprezentacja Polski prowadzona przez selekcjonera Jerzego Brzęczka nie zmieniła swej pozycji i nadal zajmuje 20. miejsce. Na najwyższym stopniu podium jest Belgia, za nią mistrz świata Francja, a na trzecim miejscu została umiejscowiona jest Brazylia. Kolejny ranking FIFA opublikuje 4 kwietnia 2019 roku.

Robert Lewandowski: Najważniejsze będzie regularne zdobywanie punktów
30 / 01 / 19

Robert Lewandowski: Najważniejsze będzie regularne zdobywanie punktów

Oficjalna strona UEFA porozmawiała z Robertem Lewandowskim o rozpoczynających się w marcu eliminacjach mistrzostw Europy 2020. – Po nieudanym turnieju, jakim były dla nas mistrzostwa świata, zawsze przychodzi czas na zmiany i na poprawę pewnych elementów. Myślę, że przez ostatnie sześć miesięcy nam się to udało. Wierzę, że teraz pójdziemy w kierunku, w którym wszyscy chcemy – zapewnia kapitan reprezentacji Polski.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo