Aktualnościstrona 13

U-17: Zmiana w powołaniach na turniej towarzyski w Hiszpanii
07 / 11 / 21

Konrad Magnuszewski (Pogoń Szczecin) został dodatkowo powołany przez trenera reprezentacji Polski do lat 17 na turniej towarzyski w Hiszpanii. Biało-czerwoni zagrają mecze z Meksykiem (11 listopada), Czechami (13 listopada) oraz Norwegią (15 listopada).

U-17: Damian Wojdakowski dodatkowo powołany na turniej towarzyski
05 / 11 / 21

Trener reprezentacji Polski U-17 Dariusz Gęsior za kontuzjowanego zawodnika Górnika Zabrza Jana Adamskiego do kadry powołał gracza Jagiellonii Białystok Damiana Wojdakowskiego. Biało-czerwoni zagrają mecze z Meksykiem (11 listopada), Czechami (13 listopada) oraz Norwegią (15 listopada).

U-17: Powołania na turniej towarzyski w Hiszpanii
02 / 11 / 21

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Dariusz Gęsior przedstawił listę powołanych zawodników na towarzyski turniej, który odbędzie się w Hiszpanii. Biało-czerwoni zagrają mecze z Meksykiem (11 listopada), Czechami (13 listopada) oraz Norwegią (15 listopada).

U-17: Remis z Irlandią. Biało-czerwoni w kolejnej rundzie
13 / 10 / 21

Reprezentacja Polski do lat 17 z awansem do drugiej rundy eliminacji mistrzostw Europy. W ostatnim spotkaniu biało-czerwoni zremisowali z Irlandią 2:2, a gole dla naszej drużyny strzelił Oliwier Sławiński. Najpierw zdobył bramkę w 12. minucie z rzutu karnego, a kolejne trafienie dopisał w 20. minucie. Biało-czerwoni ostatecznie zajęli w grupie drugie miejsce, z pierwszej pozycji awansowała Irlandia.

U-17: Zwycięstwo Polski z Andorą
10 / 10 / 21

Reprezentacja Polski U-17 w kolejnym meczu eliminacji mistrzostw Europy pokonała Andorę 1:0, a decydującego gola w drugiej połowie strzelił Maksymilian Dziuba. Ostatnim przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Gęsiora będzie Irlandia, z którą biało-czerwoni zagrają 13 października o godzinie 14:00.

Początek eliminacji w Irlandii bez bramek
07 / 10 / 21

Reprezentacja Polski do lat 17 zremisowała bezbramkowo z Macedonia Północną w pierwszym meczu grupy 5 w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Podopieczni trenera Dariusza Gęsiora zagrają jeszcze z Andorą (10 października, Cork, godz. 15) oraz Irlandią (13 października, Cork, godz. 14).