Aktualnościstrona 20

U-17: Porażka Polaków z Rosjanami
20 / 03 / 19

Reprezentacja Polski do lat 17 od porażki rozpoczęła turniej Elite Round. W pierwszym spotkaniu piłkarze prowadzeni przez trenera Przemysława Małeckiego przegrali z Rosjanami 2:3. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli Polacy, bo od prowadzenia, ale sytuacja biało-czerwonych skomplikowała się, gdy czerwoną kartką w pierwszej połowie ukarany został Filip Marchwiński. Rywale wykorzystali grę w przewadze i zwycięstwo zapewnili sobie w końcówce meczu.

U-17: Dodatkowe powołanie na turniej Elite Round kw. ME
15 / 03 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Przemysław Małecki poinformował, że na zgrupowanie oraz turniej Elite Round dodatkowo powołany został Krystian Rybicki (Pogoń Szczecin). Biało-czerwoni zagrają z Rosją (20.03, 13:00, Glasgow), Portugalią (23.03, 12:00, Greenock) oraz Szkocją (26.03, 17:00, Glasgow).

U-17: Zmiana w powołaniach na zgrupowanie i turniej Elite Round
07 / 03 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Przemysław Małecki poinformował o zmianie w powołaniach na zgrupowanie w Glasgow oraz turniej Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy. Miejsce kontuzjowanego Filipa Szymczaka (Lech Poznań) zajął Daniel Szelągowski (Korona Kielce).

U-17: Powołania na turniej Elite Round
01 / 03 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Przemysław Małecki ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Glasgow oraz turniej Elite Round eliminacji mistrzostw Europy. Polacy zmierzą się z Rosją (20.03, 13:00, Glasgow), Portugalią (23.03, 12:00, Grenock) oraz Szkocją (26.03, 17:00, Glasgow).

U-17: Polska pokonała Słowację
16 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 17 w swoim drugim meczu towarzyskim rozegranym podczas zgrupowania w Hiszpanii wygrała 1:0 ze Słowacją. Jedynego gola dla biało-czerwonych strzelił Michał Rakoczy.

U-17: Porażka Polaków z Irlandczykami
13 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała w meczu towarzyskim z Irlandią 0:1. O zwycięstwie rywali zadecydowało trafienie w 5. minucie, a jego autorem był Joshua Giurgi. W następnym meczu piłkarze prowadzeni przez trenera Przemysława Małeckiego zagrają ze Słowacją.