Aktualności

Beach Soccer: Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski Seniorów, Mistrzostw Polski Kobiet i baraży o awans do Ekstraklasy
28 / 07 / 16

W załączniku przedstawiamy wyniki z pierwszego dnia Mistrzostw Polski Seniorów w piłce nożnej plażowej, Mistrzostw Polski Kobiet oraz baraży o awans do Ekstraklasy.

Beach soccer: Finał Turnieju Mistrzostw Polski Seniorów, Mistrzostw Polski Kobiet i baraże o ekstraklasę przed nami!
25 / 07 / 16

W dniach 28-31 lipca na plaży Gdynia Śródmieście odbędzie się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Seniorów oraz Mistrzostw Polski Kobiet i baraży o ekstraklasę w piłce nożnej plażowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek!

Wyniki Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Plażowej 2016
12 / 07 / 16

W załączniku przedstawiamy wyniki Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Plażowej 2016. Zwyciężyła drużyna Vita-Sport Zdrowie Garwolin, która w finale pokonała Firtech Becpak Beckerarena Warszawa 4:3.

KP Łódź zwycięzcą Pucharu Polski w Piłce Plażowej 2016

W tegorocznej edycji Pucharu Polski w Piłce Plażowej zwyciężyła drużyna KP Łódź, która pokonała w finale BSC Grembach Łódź 6:1. W załączniku przedstawiamy wszystkie wyniki turnieju.

Beach soccer: Turniej ekstraklasy w Gdańsku-Brzeźnie rozstrzygnięty
28 / 06 / 16

W dniach 25-26 czerwca w Gdańsku-Brzeźnie odbył się turniej ekstraklasy w piłce nożnej plażowej. W rywalizacji udział wzięło osiem drużyn z całej Polski.

Ankieta zgłoszenia zespołów do rozgrywek w piłce nożnej plażowej na sezon 2016
20 / 04 / 16

Zapraszamy zespoły w piłce nożnej plażowej do wzięcia udziału w rozgrywkach Pucharu Polski, młodzieżowych mistrzostw Polski, mistrzostw Polski kobiet, a także I ligi. W załączniku dostępna jest ankieta, poprzez którą można zgłaszać drużyny na sezon 2016.