Aktualnościstrona 5

Reguamin Rozgrywek Piłki Plażowej 2015
24 / 04 / 15

Przedstawiamy regulamin rozgrywek piłki nożnej plażowej 2015. Przypominamy również, że w dalszym ciągu trwają zapisy do zawodów beach soccera. Łączy Nas Piłka.

Beach soccer: Formularz zgłoszeniowy do rozgrywek na sezon 2015
20 / 04 / 15

Na Oficjalnej Stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej www.PZPN.pl dostępny jest już formularz zgłoszeniowy zespołów do rozgrywek w piłce plażowej na rok 2015. Ankieta dostępna jest w załączniku. Zgłoszenia należy wysyłać pod adres beachsoccer@pzpn.pl.

Tomasz Lenart – bankowiec, który nieźle gra w beach soccera
04 / 08 / 14

W tym roku zdobył z KP Łódź wszystkie najważniejsze trofea w piłce nożnej plażowej – mistrzostwo Polski i puchar kraju. Nie powiodło mu się jedynie w reprezentacji Polski, która odpadła po fazie grupowej Euro Beach Soccer League. Tomasz Lenart opowiedział nam o powodach dominacji jego nowej drużyny na krajowym podwórku oraz tym, jak łączy pracę w banku z grą w beach soccera.

03 / 08 / 14

Zapraszamy do obejrzenia finałowego spotkania mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej. Drużyna KP Łódź w niedzielnym finale rozegranym w Ustce pokonała Hemako Sztutowo 2:1 Hemako Sztutowo. Mecz specjalnie dla kanału "Łączy nas piłka" skomentował Marek Górecki.

Drużyna KP Łódź w niedzielnym finale rozegranym na pięknym stadionie w Ustce pokonala Hemako Sztutowo 2:1 i została mistrzem Polski w piłce nożnej plażowej. Przypomnijmy, że beniaminek rozgrywek wcześniej zodbył również Puchar Polski. Trzecie miejsce zajęła inna drużyna z Łodzi – BSC Grembach. TUTAJ dostępna jest galeria zdjęciowa z meczu o trzecie miejsce i spotkania finałowego.

Wyniki czwartego dnia turnieju Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Plażowej
02 / 08 / 14

Poniżej przedstawiamy wyniki meczów czwartego dnia Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Plażowej. Turniej odbywa się w Ustce.