Aktualności

[FUTSAL] Polacy postawili się Brazylii. Faworyt jednak górą
16 / 04 / 19

Polacy ponownie ulegli pięciokrotnemu mistrzowi świata – Brazylii. Przez blisko trzydzieści minut wynik był jednak sprawą otwartą, a biało-czerwoni sprawiali swojemu rywalowi wiele problemów. To na pewno był pożyteczny test przed zbliżającymi się eliminacjami do mistrzostw świata.

[FUTSAL] Brazylia pokazała klasę. Wysoka wygrana z biało-czerwonymi
14 / 04 / 19

Nie udało się biało-czerwonym sprawić sensacji w meczu z pięciokrotnym mistrzem świata. Kibice nie mogli czuć się jednak zawiedzeni. Nie dość, że zobaczyli w akcji Brazylijczyków, którzy popisywali się swoimi umiejętnościami, to jeszcze mogli być zadowoleni z gry Polaków, którzy zwłaszcza w pierwszej połowie walczyli jak równy z równym z utytułowanym rywalem. Rewanż we wtorek w Bydgoszczy o godzinie 18:00.

[FUTSAL] Dodatkowe powołanie na dwumecz z Brazylią
04 / 04 / 19

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński na dwumecz z Brazylią dodatkowo powołał Piotra Łopucha (AZS UŚ Katowice) w miejsce kontuzjowanego Dominika Śmiałkowskiego (Piast Gliwice). Polacy zagrają z Brazylijczykami 14.04.2019 w Koszalinie i 16.04.2019 w Bydgoszczy.

[FUTSAL U-19] Reprezentacja Polski z awansem na Euro!
30 / 03 / 19

Reprezentacja Polski do lat 19 w futsalu wywalczyła awans na mistrzostwa Europy! Drużyna prowadzona przez Łukasza Żebrowskiego w trzecim meczu decydującej fazy kwalifikacji pokonała Francję 2:1 i zapewniła sobie udział w turnieju finałowym mistrzostw!

[FUTSAL U-19] Kolejne zwycięstwo biało-czerwonych
28 / 03 / 19

Reprezentacja Polski do lat 19 w futsalu odniosła kolejne zwycięstwo w kwalifikacjach mistrzostw Europy. W drugim meczu podopieczni trenera Łukasza Żebrowskiego wysoko wygrali z Kazachstanem. W ostatnim meczu Polacy zmierzą się z Francją (30 marca o godzinie 15:30).

[FUTSAL] Powołania na dwumecz z Brazylią

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w futsalu oraz dwa mecze towarzyskie z Brazylią (14.04.2019 w Koszalinie i 16.04.2019 w Bydgoszczy) powołani zostali następujący zawodnicy: