Aktualności

[FUTSAL] Polacy postawili się Brazylii. Faworyt jednak górą
16 / 04 / 19

Polacy ponownie ulegli pięciokrotnemu mistrzowi świata – Brazylii. Przez blisko trzydzieści minut wynik był jednak sprawą otwartą, a biało-czerwoni sprawiali swojemu rywalowi wiele problemów. To na pewno był pożyteczny test przed zbliżającymi się eliminacjami do mistrzostw świata.

[FUTSAL] Brazylia pokazała klasę. Wysoka wygrana z biało-czerwonymi
14 / 04 / 19

Nie udało się biało-czerwonym sprawić sensacji w meczu z pięciokrotnym mistrzem świata. Kibice nie mogli czuć się jednak zawiedzeni. Nie dość, że zobaczyli w akcji Brazylijczyków, którzy popisywali się swoimi umiejętnościami, to jeszcze mogli być zadowoleni z gry Polaków, którzy zwłaszcza w pierwszej połowie walczyli jak równy z równym z utytułowanym rywalem. Rewanż we wtorek w Bydgoszczy o godzinie 18:00.

Emocjonujący mecz z Rosją. Biało-czerwoni w końcówce odebrali rywalom zwycięstwo!
03 / 02 / 19

Ogromne emocje towarzyszyły w rewanżowym meczu Polski z Rosją. Biało-czerwoni przegrywali już 0:2, by ostatecznie zremisować 2:2. Publiczność w Nysie, która do ostatniego miejsca wypełniła miejscową halę, po meczu długo dziękowała podopiecznym trenera Błażeja Korczyńskiego.

Powołania do reprezentacji Polski w futsalu na dwumecz z Brazylią
09 / 03 / 18

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński powołał 14 zawodników na towarzyskie mecze z Brazylią, które zostaną rozegrane 30 marca oraz 1 kwietnia w Kurytybie.

[FUTSAL] Waleczność i ofiarność dają jeden punkt. Polska remisuje z Rosją!
30 / 01 / 18

Prawdziwy dreszczowiec zafundowali naszym kibicom reprezentanci Polski w futsalu w pierwszym występie na mistrzostwach Europy po 17 latach przerwy. W meczu z wicemistrzem Europy i świata, Rosją, grali bardzo ofiarnie i walecznie. Po bramkach w końcówce spotkania zremisowaliśmy 1:1. W czwartek biało-czerwoni zagrają Kazachstanem.