Aktualnościstrona 7

Harmonogram turnieju Ekstraklasy piłki plażowej w Gdyni
11 / 07 / 14

Przedstawiamy harmonogram turnieju Ekstraklasy piłki plażowej, który zostanie rozegrany w dniach 19 - 20 lipca w Gdyni.

Wyniki I turnieju ekstraklasy w piłce nożnej plażowej
07 / 07 / 14

W weekend został rozegrany I turniej ekstraklasy w piłce nożnej plażowej. Zawody odbyły się w Puławach. Poniżej przedstawiamy komplet wyników oraz indywidualne wyróżnienia zawodników.

Mistrzostwa Polski 2014 w Beach Soccerze startują w ten weekend
01 / 07 / 14

Najbliższy weekend znów będzie stał pod znakiem beach soccera! W dniach 5-6 lipca w Puławach odbędą się rozgrywki Ekstraklasy w piłce nożnej plażowej. W Puławach wystąpi osiem czołowych polskich drużyn, a tytułu bronić będzie Grembach Łódź, który w zeszłorocznym finale pokonał Hemako Sztutowo 4:3. Serdecznie zapraszamy!

KP Łódź z Pucharem Polski w beach soccerze!
16 / 06 / 14

KP Łódź po raz pierwszy w historii klubu zwyciężył w rozgrywkach Pucharu Polski w piłce nożnej plażowej. Łodzianie pokonali w finale Hemako Sztutowo 3:2. Rozgrywki zostały rozegrane w miejscowej Manufakturze. Poniżej przedstawiamy komplet wyników trzeciego dnia rozgrywek oraz nagrody indywidualne dla zawodników turnieju w Łodzi.

Wyniki drugiego dnia rozgrywek PP w beach soccerze
15 / 06 / 14

Przedstawiamy komplet wyników drugiego dnia rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej plażowej. Turniej rozgrywany jest w łódzkiej Manufakturze.

Wyniki pierwszego dnia rozgrywek PP w beach soccerze
14 / 06 / 14

Przedstawiamy komplet wyników pierwszego dnia rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej plażowej. Turniej rozgrywany jest w łódzkiej Manufakturze.