Aktualności

[PUCHAR POLSKI] Rewelacyjne Zagłębie rozgromiło Cracovię
22 / 09 / 17

Już po pierwszej połowie różnica w jakości i na tablicy wyników była tak wyraźna, że zwycięzca spotkania był znany. Zagłębie Lubin z łatwością poradziło sobie z Cracovią na wyjeździe (3:0) potwierdzając ambicje walki w lidze i w Pucharze Polski.

[PUCHAR POLSKI] Niespodzianki nie było. Legia Warszawa w ćwierćfinale
21 / 09 / 17

Legia Warszawa zameldowała się w ćwierćfinale Pucharu Polski. Mistrz kraju bez większych problemów pokonał III-ligowy Ruch Zdzieszowice i zapewnił sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Łupem bramkowym podzielili się Łukasz Broź, Armando Sadiku, Sebastian Szymański i Maciej Dąbrowski.

20 / 09 / 17

[PUCHAR POLSKI] Sukces Korony! Osłabieni kielczanie pokonali Wisłę Kraków

Korona Kielce jest kolejnym zespołem, która zameldowała się w ćwierćfinale Pucharu Polski. Zespół prowadzony przez Gino Lettieriego pokonał Wisłę Kraków 1:0, a o losach meczu zadecydował gol strzelony w dogrywce przez Papę Diawa. Co więcej, kielczanie już od pierwszej połowy grę kontynuować musieli w dziesiątkę, gdy drugą żółtą kartką ukarany został Jakub Żubrowski.

[PUCHAR POLSKI] Dreszczowiec w Zabrzu. Górnik w ćwierćfinale!

Znamy kolejnego ćwierćfinalistę Pucharu Polski! Awans do kolejnej fazy zapewnił sobie w środę Górnik Zabrze, który przed własną publicznością pokonał Sandecję Nowy Sącz. Kibice byli świadkami prawdziwego dreszczowca – gospodarze prowadzili już 2:0, by w ostatnich minutach stracić dwie bramki, a później wygrać w dogrywce.

[PUCHAR POLSKI] Obrońca trofeum gra dalej. Arka wygrywa po dogrywce
19 / 09 / 17

Obrońca trofeum Pucharu Polski gra dalej! Arka Gdynia potrzebowała 120 minut, aby zapewnić sobie zwycięstwo w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, ale ostatecznie po pięknym strzale Luki Zarandii wyeliminowała I-ligowca i będzie miała okazję walczyć dalej o obronę wywalczonego przed rokiem pucharu.

Znamy pierwszego ćwierćfinalistę Pucharu Polski

Za nami pierwsze spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski. Miejsce w gronie ośmiu najlepszych zespołów bieżącej edycji zapewniła sobie Drutex-Bytovia Bytów, która na własnym ternie pokonała po serii rzutów karnych ekstraklasową Pogoń Szczecin.