Aktualności

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Dramaturgia w rzutach karnych. Lechia z awansem!
08 / 07 / 20

W drugim spotkaniu półfinałowym Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań i Lechią Gdańsk emocje były do samego końca. W regulaminowym czasie gry wynik otworzył Flavio Paixao, a po chwili wyrównał Dani Ramirez. Dogrywka także nie dała rozstrzygnięcia, więc konieczny był konkurs „jedenastek”. Niesamowita dramaturgia panowała podczas rzutów karnych. Gdy wydawało się, że awans jest w zasięgu Lecha, losy odwróciły się i skuteczniejsza była Lechia, która szczęśliwie awansowała do finału.

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Bezsilna Legia pokonana. Cracovia w finale!
07 / 07 / 20

Cracovia jako pierwszy zespół zameldował się w finale Totolotek Pucharu Polski. Drużyna prowadzona przez Michała Probierza po bardzo dobrych zawodach pokonała Legię Warszawa. Gospodarze o losach spotkania przesądzili już w pierwszej połowie. Najpierw wynik otworzył Mateusz Wdowiak, a później na listę strzelców wpisał się Michał Helik. W końcówce ponownie golkipera przyjezdnych pokonał Mateusz Wdowiak i mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla „Pasów”.

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Znamy pary półfinału rozgrywek
28 / 05 / 20

W czwartkowe południe w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowane zostały pary 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski 2019/2020. W grze pozostały cztery zespoły: Cracovia, Lech Poznań, Lechia Gdańsk i Legia Warszawa.

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Wygrana w Mielcu i awans. Lech Poznań w półfinale
27 / 05 / 20

Lech Poznań jako ostatnia drużyna zameldowała się w półfinale rozgrywek Totolotek Pucharu Polski. W środę zespół prowadzony przez Dariusza Żurawia pokonał pierwszoligową Stal Mielec 3:1. Najpierw wynik w pierwszej połowie otworzył Dani Ramirez, podwyższył Timur Żamaletdinow, a w końcówce spotkania ostatni cios wyprowadził Kamil Jóźwiak. Honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował Bartosz Nowak.

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Legia w półfinale. Walcząca Miedź nie dała rady
26 / 05 / 20

Nie było niespodzianki w Legnicy – Miedź przegrała z Legią Warszawa w pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Warszawianie nie zagrali w najmocniejszym składzie – trener Aleksandar Vuković oszczędzał kilku kluczowych zawodników na prestiżowe starcie w weekend z Lechem Poznań, a mimo to jego drużyna prawie bezproblemowo awansowała do kolejnej rundy. Prawie, bo w samej końcówce zrobiły się emocje dzięki bramce kontaktowej Pawła Zielińskiego. Na więcej legioniści jednak gospodarzom nie pozwolili.

Wracamy do gry! Czas na drugą odsłonę 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski
25 / 05 / 20

Po 76 dniach przerwy wracamy do gry! We wtorek o godzinie 20:10 pierwszoligowa Miedź w 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski podejmie w Legnicy Legię Warszawa. Dzień później, dokładnie o tej samej porze, inny z klubów z zaplecza ekstraklasy, Stal Mielec, zmierzy się na własnym boisku z Lechem Poznań. Już nie możemy się doczekać!