Aktualności

Znamy pary 1/8 finału rozgrywek Fortuna Pucharu Polski
08 / 12 / 20

We wtorek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary 1/8 finału rozgrywek FORTUNA Pucharu Polski. Mecze tej fazy rywalizacji zostaną rozegrane w dniach 9-11 lutego 2021 roku.

Losowanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski we wtorek o 14:00 na ŁNP
07 / 12 / 20

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że we wtorek, 8 grudnia 2020 roku o godz. 14:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Transmisję z ceremonii przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka.

[FORTUNA PUCHAR POLSKI] Terminy zaległych spotkań 1/16 finału
25 / 11 / 20

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że wyznaczył terminy zaległych spotkań 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.

[FORTUNA PUCHAR POLSKI] Pogoń Szczecin wygrywa po rzutach karnych
20 / 11 / 20

Ponad 120 minut o awans do 1/8 finału rozgrywek FORTUNA Pucharu Polski musiała walczyć szczecińska Pogoń. „Portowcy” zapewnili sobie promocję do kolejnej fazy rywalizacji po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1.

[FORTUNA PUCHAR POLSKI] Cracovia w 1/8 finału
14 / 11 / 20

W sobotnim meczu 1/16 finału FORTUNA Pucharu Polski ekstraklasowa Cracovia pokonała III-ligowy Świt Szczecin 1:0. Jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie strzałem przewrotką Daniel Pik.

[FORTUNA PUCHAR POLSKI] Mecz Wisła Płock – Pogoń Szczecin 20 listopada

Po uzyskaniu opinii Zespołu Medycznego PZPN w zakresie możliwości powrotu zawodników klubu Wisła Płock do współzawodnictwa sportowego, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznacza termin rozegrania meczu 1/16 finału FORTUNA Pucharu Polski między drużynami Wisła Płock – Pogoń Szczecin na 20 listopada 2020 r. (piątek).