Aktualnościstrona 4

U-20: Reprezentacja Polski przegrała z Rumunią
21 / 11 / 22

W czwartym spotkaniu towarzyskiego turnieju Elite League reprezentacja Polski przegrała z Rumunią 0:2. Wynik spotkania tuż po pierwszym kwadransie gry otworzył Ianis Stoica, a po zmianie stron rezultat na 2:0 ustalił Gabriel Buta. Dotychczas podopieczni szkoleniowca Miłosza Stępińskiego zgromadzili na swoim koncie sześć punktów – pokonali 3:1 Portugalię i 1:0 zespół Włoch.

U-20: Zmiany w powołaniach na zgrupowanie i mecz z Rumunią
14 / 11 / 22

Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński poinformował o zmianach w liście zawodników powołanych na zgrupowanie i towarzyski mecz z Rumunią (21 listopada, 20:00, Arad). Miejsce kontuzjowanych Daniela Szelągowskiego i Kacpra Trelowskiego zajmą Jakub Ojrzyński (Radomiak Radom) i Kacper Skóra (Arka Gdynia).

U-20: Powołania na zgrupowanie i towarzyski mecz z Rumunią
10 / 11 / 22

Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie oraz towarzyski mecz z Rumunią, który zostanie rozegrany 21 listopada o godz. 20:00 w Arad.

U-20: Portugalia pokonana! Trzy gole Polaków
27 / 09 / 22

Piękny strzał z dystansu, idealnie wyprowadzony kontratak i wykorzystany stały fragment - tak piłkarze reprezentacji Polski strzelili gole w meczu turnieju Ośmiu Narodów z Portugalią. Podopieczni trenera Miłosza Stępińskiego wygrali 3:1, a bramki zdobyli Jan Biegański, Kacper Karasek i Kacper Kasperowicz.

U-20: Skuteczna końcówka Niemców i przegrana biało-czerwonych
23 / 09 / 22

Reprezentacja Polski do lat 20 w towarzyskim meczu z Niemcami w ramach rozgrywek Elite League wyszła na prowadzenie już po 25. minucie, gdy bramkę zadobył Marcel Wędrychowski. Jednobramkowe prowadzenie utrzymywało się do końcówki spotkania, ale ostatnie minuty należały jednak do Niemców, którzy w kilka chwil odwrócili losy spotkania i dwukrotnie pokonali Kacpra Bieszczada. Najpierw do wyrównania doprowadził Fisnik Asllani, a rezultat na 2:1 ustalił Kerim Calhanoglu.

U-20: Dodatkowe powołanie na mecze z Niemcami i Portugalią
16 / 09 / 22

Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie oraz towarzyskie mecze z Niemcami i Portugalią. Weźmie w nich udział Bartosz Talar (Wisła Kraków).