Aktualnościstrona 23

U-20: Biało-czerwoni pokonali Greków
28 / 03 / 17

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała w meczu towarzyskim rówieśników z Grecji. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Karol Angielski i Damian Garbacik.

Reprezentacja Polski wygrywa z Włochami! Zwycięstwo dają nam rezerwowi!
23 / 03 / 17

W ostatnim meczu Turnieju Czterech Narodow reprezentacja Polski wygrała 3:1 z Włochami. Biało-czerwoni pokonali rywali, a wszystkie gole strzelili zawodnicy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie spotkania.

U-20: Dodatkowe powołania na mecze z Włochami i Grecją
17 / 03 / 17

Arkadiusz Najemski z Zagłębia Sosnowiec i Grzegorz Tomasiewicz z Pogoni Siedlce zostali dodatkowo powołani do reprezentacji Polski do lat 20 na spotkania z Włochami (23 marca o godzinie 12:00) oraz Grecją (27 marca o godzinie 17:30).

U-20: Powołania na mecz z Włochami i Grecją
03 / 03 / 17

Trener Maciej Stolarczyk powołał 20 zawodników na spotkania z reprezentacją Włoch oraz Grecji. Biało-czerwoni z Włochami zagrają 23 marca o godzinie 12:00, a z Grekami 27 marca o godzinie 17:30.

U-20: Polacy przegrami z Niemcami
14 / 11 / 16

W piątym meczu Turnieju Czterech Narodów reprezentacja Polski do lat 20 poniosła porażkę z Niemcami 0:4. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie zespół Włoch.

U-20: Polacy pokonali Szwajcarów
10 / 11 / 16

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała w czwartym meczu Turnieju Czterech Narodów rówieśników ze Szwajcarii 2:0. Wynik spotkania rozgrywanego w Polkowicach w pierwszej połowie otworzył Paweł Bochniewicz, a po zmianie stron podwyższył Mateusz Wieteska. Kolejny mecz biało-czerwoni zagrają w najbliższy poniedziałek, gdy w miejscowości Zwickau zmierzą się z reprezentacją Niemiec.