Aktualnościstrona 24

U-20: Powołania na mecze ze Szwajcarią i Niemcami
25 / 10 / 16

Znamy listę powołanych zawodników do reprezentacji Polski do lat 20 na mecze ze Szwajcarią i Niemcami w ramach Turnieju Czterech Narodów. Biało-czerwoni ze Szwajcarami zagrają 10 listopada o godzinie 17:00 w Polkowicach, a z Niemcami 14 listopada o godzinie 18:00 w Zwickau.

U-20: Pierwsza porażka Polaków w Turnieju Czterech Narodów
06 / 10 / 16

Reprezentacja Polski do lat 20 poniosła pierwszą porażkę w rozgrywanej obecnie edycji Turnieju Czterech Narodów. Biało-czerwoni ulegli Włochom 0:3.

U-20: Powołania na mecz z Włochami
16 / 09 / 16

Publikujemy listę zawodników, którzy znaleźli się w kadrze na mecz z Włochami w ramach Turnieju Czterech Narodów. Spotkanie zostanie rozegrane 6 października o godzinie 15:00 w miejscowości Gorgonzola.

[TURNIEJ CZTERECH NARODÓW] U-20: Polacy pokonali Niemców!
06 / 09 / 16

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała w Świnoujściu rówieśników z Niemiec 3:0 w ramach Turnieju Czterech Narodów! Pierwsza bramka dla biało-czerwonych padła w 27. minucie, gdy Oskar Zawada strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Kolejny gol dla biało-czerwonych padł jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy, a bramkę zdobył Filip Jagiełło. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego ustalił Miłosz Kozak.

U-20: Remis ze Szwajcarią
01 / 09 / 16

Od remisu rozpoczęła udział w Turnieju Czterech Narodów reprezentacja Polski U-20. Biało-czerwoni dość pechowo zremisowali ze Szwajcarią 2:2, tracąc prowadzenie w ostatnim kwadransie.

U-20: Dodatkowe powołania na mecze ze Szwajcarią i Niemcami
29 / 08 / 16

W miejsce kontuzjowanych Pawła Stolarskiego (Lechia Gdańsk) oraz Karola Świderskiego (Jagiellonia Białystok) powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 20 otrzymują Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) oraz Artur Siemaszko (Zagłębie Lubin).