Aktualnościstrona 13

Polki zdeklasowały Białorusinki
10 / 11 / 13

W pierwszym meczu rozegranym w Łęcznej młodzieżowa reprezentacja kobiet do lat 15 pokonała rówieśniczki z Białorusi aż 10:0. Już do przerwy Polki zaaplikowały rywalkom pięć goli, by w drugiej połowie w dalszym ciągu atakować i zdobywać kolejne bramki. Mecz rozgrywany był w wymiarze 2x35 minut. Bramki: Parczewska 1, 67 (k), Kopińska 4, Ratajczyk 26, 61, Kucharska 29, Zawistowska 9, 44, 47, 56.

Kadra kobiet U-15 zmierzy się z Białorusią
09 / 11 / 13

Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet do lat 15 prowadzona przez trenera Marcina Kasprowicza w sobotę o godzinie 13:00 na stadionie GKS Górnik Łęczna rozegra mecz towarzyski z reprezentacją Białorusi.

U-15 kobiet: Powołania na konsultację w Puławach
29 / 10 / 13

Polski Związek Piłki Nożnej zawiadamia, że na zgrupowanie zawodniczek do lat 15, które odbędzie się w Puławach w terminie 7-11 listopada 2013, powołane zostają następujące zawodniczki.

01 / 09 / 13

Kadra U-15 kobiet pokonała SMS Łódź

W rozegranym w Gutowie Małym meczu kontrolnym prowadzona przez Marcina Kasprowicza młodzieżowa reprezentacja Polski U-15 pokonała SMS Łódź (chłopcy rocznik 2000) 2:0. Obie bramki zdobyła bardzo skuteczna Weronika Zawistowska, która pojawiła się w drugiej połowie meczu. Sprawdzian ten był podsumowaniem pięciodniowego zgrupowania szkoleniowego.

16 / 08 / 13

Kadra U-15 kobiet na obóz w Gutowie Małym

Marcin Kasprowicz powołał kadrę reprezentacji U-15 kobiet na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Gutowie Małym w terminie 27-31 sierpnia.

07 / 05 / 13

Udany sprawdzian „Piętnastek”

Reprezentacja U-15 kobiet pod wodzą trenera Marcina Kasprowicza pokonała lidera drugiej ligi mazowieckiej – UKS SMS Łódź 2:0 (0:0). Był to mecz podsumowujący zgrupowanie szkoleniowe wyróżniających się w Gutowie Małym piłkarek.