Aktualnościstrona 35

U-20: Polacy lepsi od Włochów
05 / 03 / 14

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała Włochów 1:0 w meczu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Gola dla biało-czerwonych strzelił w 12. minucie Łukasz Zwoliński.

U-20: Powołania na mecz z Włochami
24 / 02 / 14

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na mecz z Włochami w ramach Turnieju Czterech Narodów Reprezentacji do lat 20, który odbędzie się 5 marca o godzinie 15:00 w Ascoli Piceno, zostało powołanych 18 zawodników.

U-20: Powołania na konsultację w La Mandze
23 / 02 / 14

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 5-11 lutego 2014 w hiszpańskiej La Mandze odbędzie się konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski do lat 20, podczas której biało-czerwoni zagrają z Norwegią (6 lutego, 13:00), Portugalią (8 lutego, 13:00) oraz Danią (10 lutego, 13:00). Na turniej zostało powołanych 20 zawodników.

Podsumowanie występu kadry U-20 na turnieju w La Mandze
12 / 02 / 14

Miłosz Stępiński, który w hiszpańskiej La Mandze pełnił rolę pierwszego trenera, podsumował konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 20.

U-20: Pierwszy skład na mecz z Danią
10 / 02 / 14

Znamy już pierwszy skład reprezentacji Polski do lat 20, która o godzinie 13:00 zmierzy się w ostatnim meczu turnieju w La Mandze z Danią.

Remis z Danią na zakończenie turnieju w La Mandze

Reprezentacja Polski do lat 20 zremisowała z Danią 2:2 w ostatnim meczu turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Gole dla biało-czerwonych strzelili Dariusz Formella w 67. minucie oraz Adrian Cierpka w 78. Formella otrzymał statuetkę dla najlepszego strzelca rozgrywek, zdobył dwie bramki z akcji.