Aktualnościstrona 27

U-16: Polska rozbiła Irlandię Północną
21 / 11 / 16

Reprezentacja Polski do lat 16 w pierwszym meczu towarzyskim rozegranym w Przemyślu pokonała Irlandię Północną 4:1. Łupem bramkowym podzielili się Mikołaj Nawrocki i Bartosz Bida.

U-16: Powołania na dwumecz z Irlandią Północną
04 / 11 / 16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Bartłomiej Zalewski na dwumecz towarzyski reprezentacji Polski z Irlandią Północną, który odbędzie się w dniu 21.11.16 o godzinie 12:00 oraz w dniu 23.11.16 o godzinie 12:00 powołał następujących zawodników:

U-16: Porażka Polski z Włochami
20 / 10 / 16

Reprezentacja Polski do lat 16 prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego uległa rówieśnikom z Włoch 1:3. Jedyne trafienie dla biało-czerwonych zanotował Mikołaj Nawrocki. Później do siatki Polaków trafiali Nicolo Armini, Edoardo Vergani i Riccardo Tonin. Polacy mogli wygrywać do przerwy, ale w 28. minucie gry rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Karbownik. W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane w Ostródzie padł remis 1:1.

Kadra U16 remisuje z Włochami. Rewanż już w czwartek
18 / 10 / 16

Reprezentacja Polski U16 zremisowała 1:1 z Włochami w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Ostródzie. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył z rzutu karnego Jakub Karbownik. Rewanżowy pojedynek zostanie rozegrany w czwartek o 11:30 w Lubawie.

U-16: Powołania uzupełniające na dwumecz z Włochami
14 / 10 / 16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Bartłomiej Zalewski w trybie uzupełniającym na dwumecz z Włochami do kadry powołał czterech zawodników. Biało-czerwoni spotkania rozegrają w dniach 18 października o godzinie 18:00 i 20 października o godzinie 11:30.

U-16: Powołania na dwumecz z Włochami
04 / 10 / 16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Bartłomiej Zalewski podał listę powołanych zawodników na towarzyski dwumecz z Włochami. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 18 października o godzinie 18:00 oraz 20 października o godzinie 11:30.