AktualnościReprezentacja młodzieżowa U-16

U-16: Wygrana Polski z Mołdawią

15 / 03 / 18 Autor: PZPN

Reprezentacja Polski do lat 16 w pierwszym meczu towarzyskim pokonała rówieśników z Mołdawii 3:1. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Przemysława Małeckiego zdobyli Daniel Dudziński, Jan Biegański oraz Łukasz Seweryn. Rewanż zostanie rozegrany 17 marca o godzinie 11:00.

15 marca 2018, 11:00

Mołdawia – Polska 1:3 (0:2)

Bramki: Nicu Namalovan 43 - Daniel Dudziński 6, Jan Biegański 40, Łukasz Seweryn 62

Polska: 12. Kacper Bieszczad – 2. Nikodem Niski (41, 13. Jakub Iskra), 20. Oskar Krzyżak, 4. Łukasz Bejger, 3. Łukasz Seweryn (79, 5. Arkadiusz Baran) – 7. Jakub Kamiński (71, 17. Paolo Boffano), 19. Daniel Szelągowski (60, 15. Marcel Wędrychowski), 6. Jan Biegański, 10. Nicola Zalewski (60, 14. Krystian Rybicki), 8. Nathan Wahlig (41, 16. Jerzy Munik) – 9. Daniel Dudziński (72, 18. Kamil Lukoszek)

Czerwona kartka: Oskar Krzyżak

Sędziował: Igor Boșca (Mołdawia)