Aktualnościstrona 15

U-16: Powołania na konsultację selekcyjną w Grodzisku Wielkopolskim
20 / 02 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Marcin Dorna przedstawił listę powołanych zawodników na konsultację selekcyjną, która w dniach 4-8 marca odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.

Wygrana z Irlandią Północną na koniec roku
29 / 11 / 18

W Swarzędzu w kilkustopniowym mrozie i w obecności prawie tysiąca fanów swoje ostatnie spotkanie w tym roku rozegrała reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2003). Prowadzony przez Marcina Dornę zespół po bezbramkowym remisie we wtorek tym razem pokonał Irlandię Północną 4:0. Gole dla biało-czerwonych strzelali Wilak, Buksa i dwie Włodarczyk.

U-16: Remis Polski z Irlandią Północną
27 / 11 / 18

Reprezentacja Polski do lat 16 bezbramkowo zremisowała w meczu towarzyskim z Irlandią Północną. Rewanż zostanie rozegrany 29 listopada o godzinie 13:00 w miejscowości Swarzędz.

U-16: Powołania na mecze towarzyskie z Irlandią Północną
09 / 11 / 18

Na zgrupowanie reprezentacji Polski U-16 (2003),  które odbędzie się od 24.11.2018 do 30.11.2018. w Poznaniu, oraz mecze towarzyskie: 27.11.18 z Irlandią Północną (godz. 13:00, Poznań), oraz 29.11.18 z Irlandią Północną (godz. 13:00, Swarzędz), powołani zostali następujący zawodnicy:

U-16: Polska pokonała Austrię
25 / 10 / 18

Reprezentacja Polski do lat 16 w towarzyskim meczu rozegranym w Ustroniu pokonała Austrię 4:2. W pierwszej połowie do siatki rywala trafiali Kacper Smorgol oraz Szymon Włodarczyk, a po zmianie stron dwukrotnie z gola cieszył się wprowadzony na murawie po przerwie Aleksander Buksa.

U-16: Wysokie zwycięstwo z Austrią
23 / 10 / 18

Reprezentacja Polski do lat 16 w pierwszym meczu towarzyskim wysoko pokonała Austrię 4:1. O zwycięstwie biało-czerwonych zadecydowały Aleksandra Buksy, Bartłomieja Kafla, Filipa Balcewicza i Patryka Kusztala. Honorowe trafienie dla rywali zanotował Philipp Wydra. Rewanż zostanie rozegrany 25 października o godzinie 12:00 w Skoczowie.