Aktualnościstrona 125

Reprezentacja Polski wraca na zwycięską ścieżkę. Kazachstan pokonany!
04 / 09 / 17

Polacy zaatakowali od początku, Arkadiusz Milik szybko strzelił pierwszego gola, gospodarze kontrolowali przebieg meczu, ale w pełni kibice odetchnęli z ulgą dopiero po drugim trafieniu Kamila Glika, jeszcze trzecią bramkę dołożył Robert Lewandowski. Zasłużone zwycięstwo 3:0 przywróciło biało-czerwonych na pierwsze miejsce w grupie eliminacji mistrzostw świata i pozwoliło drużynie Adama Nawałki odzyskać kontrolę po piątkowej porażce w Kopenhadze.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Kazachstanem

Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na mecz eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem. Spotkanie rozpocznie się o 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Poniżej przedstawiamy podstawową jedenastkę wybraną przez Adama Nawałkę!

Adam Nawałka: Wierzę, że szybko się odbudujemy
01 / 09 / 17

– To nie był zimny prysznic, ale olbrzymi kubeł zimnej wody na nasze głowy. Jednak zawsze jest tak, że po słabym meczu nasza drużyna prezentuje świetny poziom. Wierzę, że tak będzie już za kilka dni - powiedział Adam Nawałka po przegranym spotkaniu z Danią w Kopenhadze (0:4). W poniedziałek kolejny mecz eliminacji MŚ reprezentacji Polski, a rywalem będzie Kazachstan (godz. 20.45). Biało-czerwoni z szesnastoma punktami są liderem swojej grupy.

Lider grupy przegrywa w Kopenhadze

Reprezentacja Polski za kadencji Adam Nawałki przegrywa rzadko, jeszcze rzadziej w meczach o stawkę. Wieczór w Kopenhadze od pierwszych sekund układał się biało-czerwonym tak, jakby po prostu nie mógł należeć do nich. To Duńczycy zwłaszcza przed przerwą grali bardziej intensywnie, skoncentrowani i do przerwy prowadzili dwoma golami. W drugiej połowie Duńczycy podkreślili swoje wysokie zwycięstwo 4:0 nad liderem eliminacyjnej grupy. W poniedziałek kolejne wyzwanie przed drużyną Adama Nawałki – eliminacyjny mecz z Kazachstanem.

[OFICJALNIE] Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na mecz z Danią

Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, podał skład na mecz eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią, który rozpocznie się o godzinie 20:45 w Kopenhadze.

[ANALIZA] Polacy mocni w ataku pozycyjnym? „Musimy także tym zaskakiwać”

W pierwszym meczu z Danią reprezentacja Polski ograniczyła się do kontrowania, tylko w jednym fragmencie wygranego 3:2 spotkania gospodarze potrafili zdominować swoich rywali. – Jednak pod względem ataków pozycyjnych rozwijamy się, wykonujemy to coraz lepiej. Jadąc do Kopenhagi na mecz z Danią musimy to potwierdzić – mówi Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski. W piątek Polacy rozegrają kolejny mecz eliminacji MŚ w Kopenhadze (godz. 20:45).