Aktualnościstrona 6

12 / 06 / 14

Mistrzowska oprawa, emocjonujący do ostatnich minut mecz i ciekawa rywalizacja w przerwie spotkania, gdzie 11 piłkarek zagrało przeciwko 100! Zapraszamy do obejrzenia kulis finałowego starcia o Puchar Polski Kobiet. Przypomnijmy, że Medyk Konin wygrał z AZS-em Wrocław 3:2.

Piłkarki Medyka Konin obroniły trofeum Pucharu Polski Kobiet wygrywając w Ostródzie z AZS-em Wrocław 3:2. Decydującą bramkę zdobyła w 90. minucie Anna Gawrońska.

Wideo i reportaż prosto z Ostródy: Medyk Konin triumfatorem Pucharu Polski kobiet!
11 / 06 / 14

W finałowym meczu Pucharu Polski Kobiet, rozegranym na Stadionie Miejskim w Ostródzie, piłkarki Medyka Konin wygrały z AZS-em Wrocław 3:2 (0:2) i tym samym obroniły trofeum wywalczone przed rokiem.

#WszyscyNaPuchar, czyli zapis z dnia PP kobiet

Na początku maja Zawisza Bydgoszcz zdobył w Warszawie Puchar Polski, a teraz czas na rostrzygnięcia w piłce kobiecej. Już dziś w Ostródzie poznamy triumfatora Pucharu Polski Kobiet. O godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim naprzeciw siebie staną zawodniczki Medyka Konin i AZS Wrocław.

Medyk i AZS Wrocław o piąty Puchar Polski

Już dzisiaj na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbędzie się finał Pucharu Polski kobiet w sezonie 2013/14. Do walki o puchar staną zawodniczki Medyka Konin i AZS Wrocław. Poniżej przedstawiamy opinie trenerów obu drużyn oraz przypominamy historię rywalizaci o krajowy puchar.

#WszyscyNaPuchar: Transmisja Pucharu Polski Kobiet

W środę, 11 czerwca, o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim w Ostródzie zostanie rozegrany mecz finałowy Pucharu Polski Kobiet, w którym zmierzą się Medyk Konin i AZS Wrocław. Będziemy na żywo transmitować to spotkanie. Komentuje Hanna Urbaniak i trener Wojciech Basiuk. Początek o godzinie 18:45.