Aktualnościstrona 2

Miłe(k) zwycięstwo
06 / 10 / 14

Polonia Poznań niespodziewanie pokonała kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa SMS Łódź 2:0 w meczu I ligi grupy północnej. Na południu cenne trzy punkty zdobył AZS PWSZ Wałbrzych, który wygrał na wyjeździe z ISD-AJD Golem Częstochowa 2:1. Dwie zwycięskie bramki zdobyła reprezentantka Polski do lat 17, Klaudia Miłek.

OBSADA 8. KOLEJKI EKSTRALIGI KOBIET
03 / 10 / 14

Przedstawiamy obsadę sędziowską ósmej kolejki Ekstraligi kobiet.

Niezatapialna Łódź
30 / 09 / 14

W grupie północnej I ligi nie ma mocnych na SMS Łódź. Beniaminek w trzy minuty rozprawił się z rezerwami Medyka Konin i pewnie prowadzi w tabeli. Przewaga łodzianek byłaby jeszcze wyższa, ale Sztorm Gdańsk poradził sobie z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Na południu pewne zwycięstwa odnotowali faworyci: Rolnik Biedrzychowice, AZS PWSZ Wałbrzych i ISD-AJD Gol Częstochowa.

Sztorm wygrał na Pradze
23 / 09 / 14

Sztorm AWFiS Gdańsk pokonał Pragę Północ Warszawa 3:2 w meczu na szczycie I ligi grupy północnej. Gola na wagę trzech punktów strzeliła w końcówce spotkania Wiktoria Słowy. Liderem tabeli pozostaje jednak nie zwalniający tempa UKS SMS Łódź. W grupie południowej nie było niespodzianek, choć prowadzący w tabeli Rolnik Biedrzychowice wygrał z Koroną Łaszczów 1:0 dopiero po golu samobójczym.

Częstochowa już nie chce Ekstraligi
08 / 09 / 14

ISD-AJD Gol Częstochowa to antybohater 4. kolejki I ligi. Spadkowicz z Ekstraligi nie pojechał na szlagierowy mecz z AZS UJ Kraków, czym pokazał, że nie zależy mu na powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. W grupie północnej tempa nie zwalnia UKS SMS Łódź, a w grupie południowej na lidera wyrasta Rolnik Biedrzychowice.

Dziewczyny lubią remis
02 / 09 / 14

Cztery mecze 3. kolejki I ligi zakończyły się podziałem punktów. W najciekawszym, na szczycie grupy południowej, Rolnik Biedrzychowice zremisował z AZS UJ Kraków 4:4, choć w drugiej połowie prowadził już 3:1. Krakowianki zdołały jednak odrobić straty z nawiązką, a Rolnik punkt zapewnił sobie dopiero w doliczonym czasie gry po strzale Agaty Sobkowicz!