Aktualnościstrona 34

Polska przegrywa z Anglią i żegna się z UEFA EURO U21
22 / 06 / 17

W trzecim meczu grupowym na Mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 reprezentacja Polski przegrała 0:3 z Anglią. Gole dla rywali strzelili Demarai Gray, Jacob Murphy oraz Lewis Baker. Tym samym biało-czerwoni zakończyli zmagania w Turnieju.

Zmiana godziny treningu reprezentacji Polski U21
20 / 06 / 17

Nie o godzinie 11:00, a o 11:30 na treningowym boisku Stadionu Lublin odbędzie się ostatni trening reprezentacji Polski do lat 21 w Lublinie. W zajęciach wezmą udział tylko zawodnicy, którzy nie grali w meczu UEFA EURO U21 ze Szwecją. Ci odbędą trening regeneracyjny na siłowni. Pierwszy kwadrans zajęć na boisku będzie otwarty dla mediów. Z kolei po treningu zaplanowane jest 15 minut w strefie Mixed Zone dla dziennikarzy.

[UEFA EURO U21] Polska remisuje z obrońcą tytułu
19 / 06 / 17

Reprezentacja Polski do lat 21 w drugim meczu fazy grupowej turnieju finałowego UEFA EURO U21 2017 zremisowała z obrońcą tytułu, reprezentacją Szwecji 2:2. Prowadzenie biało-czerwonym dał Łukasz Moneta, jednak jeszcze przed przerwą Szwedzi zdołali wyjść na prowadzenie po trafieniach Carlosa Strandberga i Jacoba Larssona. Wynik meczu ustalił strzałem z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania Dawid Kownacki.

Krystian Bielik: Przepraszam trenera i kolegów z drużyny
17 / 06 / 17

Zawodnik reprezentacji Polski do lat 21, Krystian Bielik, wydał oświadczenie w związku z wypowiedziami, jakich udzielił w strefie Mixed Zone po piątkowym meczu UEFA EURO U21 ze Słowacją na Stadionie Lublin.

Przed nami mecz Polska - Słowacja! To już dziś zaczynamy UEFA EURO U21!
16 / 06 / 17

To już dziś! Nadszedł długo wyczekiwany  dzień, w którym dwanaście najlepszych młodzieżowych reprezentacji w Europie rozpocznie zmagania o tytuł najlepszej drużyny na Starym Kontynencie. W piątek swój pierwszy mecz rozegrają także gospodarze imprezy - zespół Marcina Dorny zmierzy się ze Słowakami.

Konferencja Marka Koźmińskiego i Andrzeja Juskowiaka w Centrum Prasowym w Lublinie
14 / 06 / 17

Zajrzeliśmy do Centrum Prasowego Reprezentacji Polski do lat 21, które od dziś otwarte jest w Lublinie. Mieści się w Hali Targi Lublin (ul Dworocwa 11). To tam będą odbywały się wszelkie aktywności medialne związane z polską drużyną. Już w czwartek, 15 czerwca, o godzinie 15:00 w Centrum Prasowym odbędzie się pierwsza konferencja prasowa, a wezmą w niej udział ambasador turnieju UEFA EURO U21 POLSKA 2017, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkoleniowych Marek Koźmiński oraz asystent trenera Marcina Dorny, Andrzej Juskowiak. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów! Będzie to pierwsze spotkanie z młodzieżowymi mistrzostwami Europy, które nas czeka!