Aktualnościstrona 20

U-18: Powołania na dwumecz z Gruzją
25 / 05 / 15

Trener Rafał Janas powołał 18. zawodników na towarzyski dwumecz reprezentacji U-18 Gruzja – Polska w dniach 14.06.2015 oraz 16.06.2015 w Tbilisi.

U-18: Wygrana na zakończenie turnieju
24 / 04 / 15

Reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 1:0 z Rosją w meczu towarzyskiego turnieju Slovakia Cup. Drużyna prowadzona przez Rafała Janasa zajęła ostatecznie 5. miejsce. Bramkę w ostatnim meczu biało-czerwonych zdobył Arkadiusz Gajewski z Zawiszy Bydgoszcz.

U-18: remis z Kanadą
23 / 04 / 15

Reprezentacja do lat 18 zremisowała z Kanadą 1:1 w ostatnim meczu towarzyskiego turnieju Slovakia Cup. Podopieczni Rafała Janasa takim samym rezultatem zakończyli wcześniejsze rywalizacje ze Słowacją i Chinami. Tym razem uniknęliśmy porażki w ostatniej chwili. W 80. minucie meczu biało-czerwoni wyrównali za sprawą bramki Kacpra Piechniaka z rzutu karnego.

Kolejny podział punktów reprezentacji Polski do lat 18
21 / 04 / 15

Reprezentacja Polski do lat 18 zremisowała 1:1 ze Słowacją w drugim meczu  towarzyskiego turnieju Slovakia Cup. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył Arkadiusz Gajewski. Wcześniej podopieczni trenera Rafała Janasa zremisowali z Chinami 1:1.

U-18: remis biało-czerwonych na rozpoczęcie turnieju
20 / 04 / 15

Prowadzona przez Rafała Janasa reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1997) zremisowała 1:1 z drużyną Chin w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju Slovakia Cup. Bramkę dla biało-czerwonych na początku drugiej połowy zdobył zawodnik Pogoni Szczecin Krystian Peda.

Bartkowiak i Madejski dodatkowo powołani do reprezentacji
17 / 04 / 15

Pomocnik Śląska Wrocław Michał Bartkowiak i bramkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała Sebastian Madejski zostali dodatkowo powołani na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 18, które odbędzie się w dniach 18-25 kwietnia. Podopieczni trenera Rafała Janasa wezmą udział w turnieju Slovakia Cup, gdzie zmierzą się z Chinami, Słowacją oraz Kanadą.