Aktualnościstrona 13

U-19 kobiet: Powołania na towarzyski dwumecz z Estonią
26 / 07 / 16

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Marcin Kasprowicz powołał 18 zawodniczek na towarzyski dwumecz z Estonią. Spotkania odbędą się w dniach 9 i 11 sierpnia w Tallinie. Zgrupowanie jest etapem przygotowań do wrześniowych eliminacji mistrzostw Europy, które odbędą się w Polsce.

U-19: Powołania na zgrupowanie we Wronkach
06 / 07 / 16

Trener Marcin Kasprowicz powołał reprezentację Polski do lat 19 kobiet na zgrupowanie we Wronkach, które odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2016 roku.

U-19 kobiet: Powołania na konsultacje w Gutowie Małym
07 / 05 / 16

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Marcin Kasprowicz ogłosił nazwiska zawodniczek powołanych na dwa zgrupowania selekcyjne, które odbędą się w połowie maja w Gutowie Małym. Szansę otrzyma łącznie 40 piłkarek z polskich klubów.

U-19 kobiet: Porażka z reprezentacją Niemiec
07 / 04 / 16

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 przegrała 1:3 z reprezentacją Niemiec w drugim spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy. Honorowego gola dla biało-czerwonych strzeliła Karolina Wierzbicka w 51. minucie. Kolejny mecz Polki rozegrają 10 kwietnia o godzinie 15:00, a rywalem będzie reprezentacja Irlandii.

U-19 kobiet: Polki zremisowały w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy
05 / 04 / 16

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 prowadzona przez trenera Marcina Kasprowicza bezbramkowo zremisowała w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy z Azerbejdżanem. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będą Niemki, z którymi zagrają 7 kwietnia.

U-19 kobiet: Powołania na mecze eliminacji mistrzostw Europy w Irlandii
22 / 03 / 16

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Marcin Kasprowicz powołał 18 zawodniczek na mecze eliminacji mistrzostw Europy WU-19. Biało-czerwone 5 kwietnia zmierzą się z Azerbejdżanem, 7 kwietnia z Niemcami oraz 10 kwietnia z Irlandią.