Aktualnościstrona 25

Kobiety U-17: Silnie obsadzony turniej
03 / 04 / 14

Kadra Polski do lat 17 w dniach 6-11 kwietnia weźmie udział w turnieju, który zostanie rozegrany w ramach programu UEFA Development Cup. Rywalkami Polek będą bardzo silne zespołu.

Powołania na turniej U-17 kobiet w Anglii
28 / 03 / 14

Trener Zbigniew Witkowski powołał 18 zawodniczek na turniej UEFA Development, który odbędzie się w dniach 4-12 kwietnia 2014 w Anglii.

Kadra kobiet U-17 zremisowała w Telki 1:1
20 / 03 / 14

W drugim meczu towarzyskim w Telki reprezentacji Polski kobiet do lat 17 zremisowała z rówieśniczkami z Węgier 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych zdobyła w 10. minucie Agnieszka Jędrzejewicz, którzy wykorzystała dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Kasandrę Parczewską. Trafieniem dla gospodarzy w ostatniej minucie meczu odpowiedziała Vansik.

Zwycięstwo Polek na Węgrzech
18 / 03 / 14

W rozegranym dzisiaj w miejscowości Telki pierwszym meczu towarzyskim reprezentacja Polski kobiet do lat 17 wygrała z kadrą Węgier 3:2 (3:0).

WU-17: Skład na mecz z Węgrami w Telki

Znamy już skład reprezentacji Polski kobiet do lat 17 na towarzyski mecz z Węgrami, który odbędzie się o godzinie 14:00 w Telki.

U-17 kobiet: Powołania na dwumecz z Węgrami
10 / 03 / 14

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 powołał 18 zawodniczek na konsultację szkoleniową (16 – 21 marca 2014 roku) w trakcie której podopieczne Zbigniewa Witkowskiego rozegrają towarzyskie spotkania z Węgrami. Mecze odbędą się w Telki 18 marca o godzinie 14:00 oraz 20 marca o godzinie 11:00.