Aktualnościstrona 11

[U-17 KOBIET] Polki przegrały z Anglią w pierwszym meczu Elite Round ME
25 / 03 / 17

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 w pierwszym meczu fazy Elite Round mistrzostw Europy przegrała z Anglią 0:2. Bramki dla naszych rywalek zdobyły Lauren Hemp i Gabriella Lucie Ravenscroft. W kolejnym spotkaniu, 27 marca, Polki zagrają w Cannock z Włoszkami. W grupie rywalizują także z obrończyniami tytułu Niemkami.

[U-16 KOBIET] Powołania na UEFA Development Tournament
23 / 03 / 17

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 16 Nina Patalon przedstawiła listę zawodniczek powołanych na UEFA Development Tournament. Odbędzie się on w dniach 5-11 kwietnia w województwie łódzkim.

[U-17 KOBIET] Zmiana w powołaniach na Elite Round ME
21 / 03 / 17

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon poinformowała o zmianie w liście zawodniczek powołanych na turniej Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy. Miejsce Jessiki Pluty zajęła Julia Maskiewicz z AZS Wrocław.

U-17 kobiet: Powołania na II rundę eliminacji mistrzostw Europy
03 / 03 / 17

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon podała listę zawodniczek, które zostały powołane na mecze II rundy eliminacji mistrzostw Europy. Polki zagrają z Anglią (25.03, godz. 14:00), z Włochami (27.03., godz. 14:00) i Niemcami (30.03., godz. 14:00)

U-16 kobiet: Terminarz turnieju UEFA Development
28 / 02 / 17

W terminie 7-11 kwietnia 2017 roku w województwie łódzkim odbędzie się turniej UEFA Development, podczas którego reprezentacja Polski kobiet do lat 16 (rocznik 2001-2002) pod wodzą Niny Patalon zmierzy się z Ukrainą, Norwegią i Słowacją. Znamy już szczegółowy terminarz spotkań.

U-17 kobiet: Polki zremisowały z Węgrami
23 / 02 / 17

W drugim towarzyskim meczu rozegranym w Warszawie reprezentacja Polski kobiet do lat 17 zremisowała z Węgrami 1:1. Prowadzenie naszym rywalkom już w 1. minucie spotkania dała Vanessa Nagy, a na siedem minut przed końcem pięknym strzałem wynik spotkania ustaliła Paulina Bączek. W pierwszym starciu Polki wygrały 2:1. Był to dla nich generalny test przed Elite Round eliminacji mistrzostw Europy.