Aktualnościstrona 188

Podsumowanie statystyczne meczu Polska – Szkocja
11 / 03 / 14

Przedstawiamy dokładne podsumowanie statystyczne reprezentantów Polski z towarzyskiego meczu ze Szkocją.

Konferencja po meczu ze Szkocją
06 / 03 / 14

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej selekcjonera Adama Nawałki po towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski ze Szkocją. Gola dla podopiecznych trenera Gordona Strachana strzelił w 77. minucie Scott Brown.

Polacy przegrali ze Szkocją
05 / 03 / 14

Reprezentacja Polski przegrała w spotkaniu towarzyskim ze Szkocją 0:1. Gola dla podopiecznych trenera Gordona Strachana strzelił w 77. minucie Scott Brown. Mecz odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.