Aktualnościstrona 111

Szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata 2018
11 / 05 / 18

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił szeroki skład drużyny narodowej na mistrzostwa świata 2018. W kadrze znalazło się 35 zawodników. Ostateczny skład biało-czerwonych na rosyjski mundial, który będzie liczył 23 piłkarzy, zostanie przedstawiony 4 czerwca na zgrupowaniu w Arłamowie.

Uruchomiono sprzedaż biletów na mecz z Chile
08 / 05 / 18

Informujemy, że została uruchomiona sprzedaż biletów na towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Chile, które odbędzie się 8 czerwca o godzinie 20:45 w Poznaniu. Przedsprzedaż wejściówek dla posiadaczy Kart Kibica potrwa do 15 maja. Po upływie tego terminu nie będzie ona już wymagana.

Polska zagra mecze towarzyskie z Irlandią i Czechami
19 / 04 / 18

Reprezentacja Polski 11 września 2018 roku rozegra mecz towarzyski z Irlandią na Stadionie Wrocław. 15 listopada biało-czerwoni zmierzą się z Czechami na Stadionie Energa Gdańsk. Oba spotkania zostały zatwierdzone na czwartkowym posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja Polski na 10. miejscu w rankingu FIFA
12 / 04 / 18

Reprezentacja Polski znalazła się na 10. miejscu w opublikowanym 12 kwietnia 2018 roku rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu do poprzedniego zestawienia, biało-czerwoni spadli o cztery pozycje. Na czele nadal znajdują się mistrzowie świata, Niemcy, którzy wyprzedzają Brazylię i Belgię.

Adam Nawałka: Przed nami dużo pracy
28 / 03 / 18

– Mecze towarzyskie służą po to, by odpowiednio się przygotować do najważniejszej imprezy na świecie i te aspekty szkoleniowe były dziś najważniejsze – powiedział Adam Nawałka po wygranej (3:2) z Koreą Południową w Chorzowie.

Passa przełamana, zwycięstwo wydarte na finiszu!
27 / 03 / 18

Po pięciu godzinach czekania i szukania swoich okazji, reprezentacja Polski przerwała passę bez strzelonego gola. Uczynił to Robert Lewandowski, a drugie trafienie dołożył Kamil Grosicki. Biało-czerwoni nie zdołali utrzymać dwubramkowego prowadzenia sprzed przerwy, ale i tak wygrali, bo pięknym trafieniem w doliczonym czasie gry popisał się Piotr Zieliński. Po dobrym meczu drużyna Adama Nawałki pokonała Koreę Południową 3:2.