Aktualnościstrona 388

Ruch odpadł z Ligi Europy
28 / 08 / 14

Ruch Chorzów przegrał po dogrywce z Metalistem Charków 0:1 w rewanżowym meczu IV rundy eliminacji i odpadł z rozgrywek Ligi Europy. W 102. minucie czerwoną kartkę dostał bramkarz polskiego zespołu Krzysztof Kamiński (na zdjęciu), a bramkę z rzutu karnego zdobył Cleiton Xavier. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis.

Wygrana Legii w upalnym Kazachstanie, bezbramkowy remis Ruchu
21 / 08 / 14

Legia Warszawa pokonała FK Aktobe 1:0 w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. Bramkę dla podopiecznych Henninga Berga zdobył w 48. minucie Ondrej Duda. Inny z polskich pucharowiczów, Ruch Chorzów, bezbramkowo zremisował u siebie z Metalistem Charków.

Liga Europy: Hajduczek o szansach Legii i Ruchu
20 / 08 / 14

W Kazachstanie rozegrał pół sezonu, a na Ukrainie występował przez trzy lata. Teraz specjalnie dla nas przed IV rundą eliminacji LE wicemistrz Europy do lat 16 z 1999 roku, Paweł Hajduczek, przedstawił rywali Legii Warszawa i Ruchu Chorzów. 32-letni piłkarz opowiedział o kazachskim FK Aktobe, a także o tym, dlaczego na mecz Ruchu z Metalistem Charków został zaproszony przez gości z Ukrainy.

Kadra reprezentacji Gibraltaru na mecz z Polską
19 / 08 / 14

Selekcjoner reprezentacji Gibraltaru Allen Bula powołał zawodników na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Polską, który odbędzie się 7 września 2014 roku o godzinie 20:45 w Faro. W przyszłym tygodniu powołanie otrzyma jeszcze dwóch dodatkowych graczy.

FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski
18 / 08 / 14

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że już po raz kolejny firma FAKRO podjęła współpracę z drużyną narodową. Na mocy podpisanej w sierpniu umowy została Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Kontrakt sponsorski będzie obowiązywał przez najbliższe cztery lata.

UEFA odrzuciła odwołanie Legii Warszawa
14 / 08 / 14

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Dyscyplinarna UEFA odrzuciła odwołanie Legii Warszawa w sprawie walkowera w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow – poinformował prezes Legii Bogusław Leśnodorski.