Aktualnościstrona 116

Cracovia nie obroni trofeum – Raków Częstochowa w finale!
14 / 04 / 21

Raków pokonał w półfinale Cracovię 2:1. Ogromne emocje zaczęły się w końcówce spotkania. Goście do przerwy prowadzili po golu Jakuba Araka, ale trzy minuty przed końcem wyrównał Matej Rodin. Do dogrywki jednak nie doszło, bo Vladislavs Gutkovskis zdobył zwycięską bramkę i klub z Częstochowy drugi raz w historii, a pierwszy od 1967 troku zagra w finale Fortuna Pucharu Polski.

[FUTSAL] Polska jedzie na EURO! Biało-czerwoni lepsi od Czechów!

Ten mecz przejdzie do historii polskiego futsalu. Biało-czerwoni po dramatycznym spotkaniu, w którym kilkukrotnie zmieniały się losy rywalizacji, wygrali z Czechami 8:5! W grupie eliminacyjnej Polacy zajmują drugie miejsce i w przyszłym roku zagrają w mistrzostwach Europy w Holandii.

Reprezentanci Polski w piłce nożnej zostaną poddani szczepieniom przeciw COVID-19

Na zorganizowanej w środę, 14 kwietnia 2021 roku, konferencji prasowej premier RP Mateusz Morawiecki potwierdził, że piłkarze reprezentacji Polski, a także sportowcy uczestniczący w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zostaną zaszczepieni przeciw wirusowi SARS-CoV-2 (COVID-19).

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce został przełożony
13 / 04 / 21

W związku z przekazaną przez klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2, zaległy mecz 23. kolejki Fortuna 1. ligi między drużynami Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce został przełożony.

Mecz GKS Katowice – Olimpia Elbląg został przełożony
12 / 04 / 21

W związku z przekazaną przez klub GKS Katowice informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i opinią Zespołu Medycznego PZPN o konieczności objęcia zawodników klubu izolacją, mecz 27. kolejki eWinner 2. ligi między drużynami GKS Katowice – Olimpia Elbląg został przełożony.

Mecz Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza przełożony
09 / 04 / 21

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z przekazaną przez klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2, mecz 24. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza został przełożony na inny termin.