FederacjaAktualnościCeny biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U20 Polska 2019. Sprzedaż od 26 lutego Powrót

AktualnościFederacja

Ceny biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U20 Polska 2019. Sprzedaż od 26 lutego

 12 / 02 / 19 Autor: PZPN
Ceny biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U20 Polska 2019. Sprzedaż od 26 lutego

Od momentu wprowadzenia tego turnieju w 1977 roku ponad 13 milionów widzów na całym świecie obejrzało na stadionach rywalizację w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20. Od 23 maja w Polsce kibice znów będą mieli możliwość zobaczyć w akcji największe talenty światowej piłki. Arenami turnieju będą: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Łódź, Lublin i Tychy.


Bilety na pierwszy w historii turniej FIFA na polskiej ziemi będą dostępne od 26 lutego w dwóch kategoriach, zaczynając od 10 złotych. Jedyna oficjalna platforma do zakupu wejściówek będzie dostępna pod tym adresem: FIFA.com/tickets/U20WC

(Obecny kurs: 4.3 PLN : 1 EUR)

„Miałem to szczęście, że brałem udział zarówno w meczu otwarcia, jak i w finale mistrzostw świata do lat 20 w 1987 roku, przy pełnych trybunach. To było doświadczenie niezwykłe, miało wielki wpływ na moją karierę. Polska jest krajem z ogromnymi piłkarskimi tradycjami i jestem przekonany, że polscy kibice stworzą świetną atmosferę na tym turnieju. To będzie wielka przyjemność cieszyć się tym turniejem ze Zbigniewem Bońkiem, legendą polskiej piłki, a obecnie prezesem PZPN. Zwłaszcza, że mundial przypadnie na setną rocznicę powstania polskiego związku” – powiedział Sekretarz Generalny FIFA Do Spraw Futbolu, Zvonimir Boban.
„Już tylko 100 dni dzieli nas od inauguracji prawdziwego piłkarskiego święta w naszym kraju. Finały mistrzostw świata do lat 20, to jedno z największych futbolowych wydarzeń. Poprzednie edycje turnieju wykreowały wielu wybitnych piłkarzy, a świat po raz pierwszy usłyszał o takich nazwiskach jak Messi, Maradona, Iniesta, Griezmann, Salah czy Pique. Do Polski przyjadą najlepsi piłkarze młodego pokolenia ze wszystkich kontynentów. Wśród nich z pewnością znajdą się przyszłe gwiazdy światowego formatu. To dla kibiców wspaniała okazja, by zobaczyć tych zawodników na własne oczy, oczarować się ich talentem i już bardzo wysokimi umiejętnościami. Chcemy, by trybuny naszych stadionów wypełniły się kibicami. Do wysokiej frekwencji z pewnością przyczynią się atrakcyjne ceny biletów. Za niespełna dwa tygodnie czeka nas w Gdyni ceremonia losowania grup mistrzowskich, a chwilę później ruszy dystrybucja wejściówek na mecze. Już teraz zachęcamy wszystkich kibiców do zaznaczenia w swoich kalendarzach poszczególnych dat turnieju, a wcześniej oczywiście do zakupu biletów. Takiego wydarzenia w Polsce po prostu nie można przegapić!” – powiedział Zbigniew Boniek, Prezes PZPN.

Po losowaniu grup finałowych w Gdyni, które odbędzie się 24 lutego, posiadacze kart Visa będą mieli wyłączną możliwość nabycia biletów w przedsprzedaży, która potrwa od 26 lutego, od godziny 12:00, do 5 marca, do godziny 12:00. Następnie fani mogą aplikować o bilety na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, począwszy od 7 marca, od 12:00, aż do meczu finałowego, 15 czerwca. VISA, oficjalny partner FIFA w zakresie płatności, jest zalecaną formą zapłaty za bilety na imprezy FIFA.

Kibice będą mogli „wydrukować w domu” wejściówki, co oznacza, że każdy kto nabędzie bilety na platformie FIFA.com/tickets/U20WC dostanie je w formie elektronicznej, co umożliwi ich wydrukowanie w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, który będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na stadionach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

Entuzjaści futbolu zainteresowani programem hospitality na Mistrzostwach Świata FIFA U20 Polska 2019 mogą się starać o pakiety skybox na czterech obiektach: w Bielsku-Białej, Łodzi, Lublinie i Tychach. Szczegóły dotyczące tych pakietów są dostępne tutaj .

Poza Polską, która jest gospodarzem, na turniej zakwalifikowały się następujące zespoły:

AFC: Japonia, Korea Południowa, Katar i Arabia Saudyjska

CAF: Mali, Nigeria, Senegal i RPA

CONMEBOL: Argentyna, Kolumbia, Ekwador i Urugwaj

Concacaf: Honduras, Meksyk, Panama i USA

OFC: Nowa Zelandia i Tahiti

UEFA: Francja, Włochy, Norwegia, Portugalia i Ukraina

Więcej szczegółów odnośnie biletów można znaleźć na stronie FIFA.com/tickets/U20WC

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo