FederacjaAktualnościOferta pakietów biznes na ostatni mecz kwalifikacyjny EURO 2020  Powrót

AktualnościFederacja

Oferta pakietów biznes na ostatni mecz kwalifikacyjny EURO 2020

 18 / 12 / 18 Autor: PZPN
Oferta pakietów biznes na ostatni mecz kwalifikacyjny EURO 2020

Reprezentacji Polski został do rozegrania już tylko jeden mecz w kwalifikacjach EURO 2020. Ostatnim przeciwnikiem biało-czerwonych na PGE Narodowym będzie drużyna ze Słowenii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów biznes na to spotkanie. Wystarczy kliknąć TUTAJ.


Z dumą i radością pragniemy poinformować, że Polski Związek Piłki Nożnej został wyznaczony przez UEFA na Autoryzowanego Oficjalnego Agenta Sprzedaży Programu Hospitality UEFA EURO 2020 dla firm i klientów indywidualnych na terytorium Polski.

Turniej finałowy UEFA EURO po raz pierwszy w swojej 60-letniej historii zostanie rozegrany w 12 miastach na terenie Europy: w Rzymie, Baku, Saint Petersburgu, Kopenhadze, Amsterdamie, Bukareszcie, Londynie, Glasgow, Bilbao, Dublinie, Monachium i Budapeszcie. Losowanie grup Mistrzostw Europy odbędzie się w dniu 30.11.2019 r. w Bukareszcie, które jest jednym z miast gospodarzy Turnieju.

Reprezentacja Polski zakwalifikowała się turnieju finałowego UEFA EURO2020.

Harmonogram meczów UEFA EURO 2020 jest dostępny TUTAJ

W przypadku zainteresowania ofertą lub pytań prosimy o kontakt pod adresem: hospitality@pzpn.pl.

UWAGA!: PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na UEFA EURO 2020. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/, gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.


 Pobierz 
Oferta Biznes Polska-Słowenia eliminacje UEFA EURO 2020.pdf

13.87MB

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo