RozgrywkiPiłka nożna kobietI Liga kobietAktualnościTerminarz I ligi kobiet - runda jesienna sezonu 2015/2016 Powrót

AktualnościI Liga kobiet

Terminarz I ligi kobiet - runda jesienna sezonu 2015/2016

 24 / 06 / 15 Autor: PZPN
Terminarz I ligi kobiet - runda jesienna sezonu 2015/2016

Przedstawiamy terminarz I ligi kobiet rundy jesiennej na sezon 2015/2016.


Grupa północna:

I kolejka – 22 sierpnia 2015 (obligatoryjnie)

KS Raszyn – LUKS Sportowa Czwórka Radom
UKS Victoria SP 2 Sianów – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
UKS-SMS Łódź – KKP Stomil Visacom Olsztyn
TS Polonia Poznań – KKPK Medyk II Konin
MUKS Praga Warszawa – KS Unifreeze Górzno

II kolejka – 30 sierpnia (obligatoryjnie)

LUKS Sportowa Czwórka Radom - KS Unifreeze Górzno
KKPK Medyk II Konin - MUKS Praga Warszawa
KKP Stomil Visacom Olsztyn - TS Polonia Poznań
TKKF Stilon Gorzów Wlkp. - UKS-SMS Łódź
KS Raszyn - UKS Victoria SP 2 Sianów

III kolejka – 5 września (obligatoryjnie)

UKS Victoria SP 2 Sianów  - LUKS Sportowa Czwórka Radom
UKS-SMS Łódź  - KS Raszyn
TS Polonia Poznań - TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
MUKS Praga Warszawa - KKP Stomil Visacom Olsztyn
KS Unifreeze Górzno - KKPK Medyk II Konin

IV kolejka – 19/20 września

LUKS Sportowa Czwórka Radom - KKPK Medyk II Konin
TKKF Stilon Gorzów Wlkp. - MUKS Praga Warszawa
KKP Stomil Visacom Olsztyn - KS Unifreeze Górzno
KS Raszyn - TS Polonia Poznań
UKS Victoria SP 2 Sianów - UKS-SMS Łódź 

V kolejka – 26 września (obligatoryjnie)

UKS-SMS Łódź  - LUKS Sportowa Czwórka Radom
TS Polonia Poznań - UKS Victoria SP 2 Sianów
MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn
KS Unifreeze Górzno - TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
KKPK Medyk II Konin - KKP Stomil Visacom Olsztyn

VI kolejka – 10/11 października

LUKS Sportowa Czwórka Radom - KKP Stomil Visacom Olsztyn
TKKF Stilon Gorzów Wlkp. - KKPK Medyk II Konin
KS Raszyn - KS Unifreeze Górzno
UKS Victoria SP 2 Sianów - MUKS Praga Warszawa
UKS-SMS Łódź – TS Polonia Poznań

VII kolejka – 17/18 października

TS Polonia Poznań - LUKS Sportowa Czwórka Radom
MUKS Praga Warszawa - UKS-SMS Łódź
KS Unifreeze Górzno - UKS Victoria SP 2 Sianów
KKPK Medyk II Konin - KS Raszyn
KKP Stomil Visacom Olsztyn - TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

VIII kolejka – 24/25 października

LUKS Sportowa Czwórka Radom - TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
KS Raszyn - KKP Stomil Visacom Olsztyn
UKS Victoria SP 2 Sianów - KKPK Medyk II Konin
UKS-SMS Łódź - KS Unifreeze Górzno
TS Polonia Poznań - MUKS Praga Warszawa

IX kolejka – 31 października (obligatoryjnie)

MUKS Praga Warszawa - LUKS Sportowa Czwórka Radom
KS Unifreeze Górzno – TS Polonia Poznań
KKPK Medyk II Konin - UKS-SMS Łódź
KKP Stomil Visacom Olsztyn - UKS Victoria SP 2 Sianów
TKKF Stilon Gorzów Wlkp. - KS Raszyn

 

Grupa południowa:

I kolejka – 22 sierpnia 2015 (obligatoryjnie)

CWKS Resovia Rzeszów – ŁKS Korona Łaszczów
LKS Goczałkowice Zdrój – 1. FC  AZS AWF Katowice
LKS Rolnik B. Głogówek – ISD-AJD Gol Częstochowa
ULKS Bogdańczowice – MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS UJ Kraków – UKS Widok SP 51 Lublin

II kolejka – 30 sierpnia (obligatoryjnie)

ŁKS Korona Łaszczów - UKS Widok SP 51 Lublin
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - ULKS Bogdańczowice
1. FC  AZS AWF Katowice - LKS Rolnik B. Głogówek
CWKS Resovia Rzeszów - LKS Goczałkowice Zdrój

III kolejka – 5 września (obligatoryjnie)

LKS Goczałkowice Zdrój - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - CWKS Resovia Rzeszów
ULKS Bogdańczowice - 1. FC  AZS AWF Katowice
AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
UKS Widok SP 51 Lublin - MUKS Sokół Kolbuszowa

IV kolejka – 19/20 września

ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Sokół Kolbuszowa
1. FC  AZS AWF Katowice - AZS UJ Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin
CWKS Resovia Rzeszów - ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój - LKS Rolnik B. Głogówek

V kolejka – 26 września (obligatoryjnie)

LKS Rolnik B. Głogówek - ŁKS Korona Łaszczów
ULKS Bogdańczowice - LKS Goczałkowice Zdrój
AZS UJ Kraków - CWKS Resovia Rzeszów
UKS Widok SP 51 Lublin - 1. FC  AZS AWF Katowice
MUKS Sokół Kolbuszowa - ISD-AJD Gol Częstochowa

VI kolejka – 10/11 października

ŁKS Korona Łaszczów - ISD-AJD Gol Częstochowa
1. FC  AZS AWF Katowice - MUKS Sokół Kolbuszowa
CWKS Resovia Rzeszów - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Goczałkowice Zdrój - AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek - ULKS Bogdańczowice

VII kolejka – 17/18 października

ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
AZS UJ Kraków - LKS Rolnik B. Głogówek
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Goczałkowice Zdrój
MUKS Sokół Kolbuszowa - CWKS Resovia Rzeszów
ISD-AJD Gol Częstochowa - 1. FC  AZS AWF Katowice

VIII kolejka – 24/25 października

ŁKS Korona Łaszczów - 1. FC  AZS AWF Katowice
CWKS Resovia Rzeszów - ISD-AJD Gol Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój - MUKS Sokół Kolbuszowa
LKS Rolnik B. Głogówek - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - AZS UJ Kraków

IX kolejka – 31 października (obligatoryjnie)

AZS UJ Kraków - ŁKS Korona Łaszczów
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
MUKS Sokół Kolbuszowa - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - LKS Goczałkowice Zdrój
1. FC  AZS AWF Katowice - CWKS Resovia Rzeszów

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo