ReprezentacjeReprezentacje młodzieżoweReprezentacja U-20AktualnościReprezentacja Polski wygrywa z Włochami! Zwycięstwo dają nam rezerwowi! Powrót

AktualnościReprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski wygrywa z Włochami! Zwycięstwo dają nam rezerwowi!

23 / 03 / 17 Autor: PZPN

W ostatnim meczu Turnieju Czterech Narodow reprezentacja Polski wygrała 3:1 z Włochami. Biało-czerwoni pokonali rywali, a wszystkie gole strzelili zawodnicy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie spotkania.

23 marca 2017, 12:00 - Piła
Polska - Włochy 3:1 (0:0)
Bramki: Konrad Michalak 70, Karol Angielski 74, Grzegorz Tomasiewicz 76 - Riccardo Orsolini 52 (k)
Polska: Bartłomiej Drągowski - Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Jakub Bartosz - Oktawian Skrzecz (60 Grzegorz Tomasiewicz), Damian Rasak, Filip Jagiełło (83 Rafał Makowski), Robert Janicki (60 Robert Bartczak), Mateusz Wdowiak (46 Konrad Michalak) - Oskar Zawada (60 Karol Angielski).
Włochy: Emil Audero - Federico Dimarco (23 Gian Filippo Felicioli), Leonardo Sernicola (65 Paolo Ghiglione), Simone Pontisso, Filippo Romagna (70 Elio Capradossi) - Giuseppe Panico, Mauro Coppolaro, Matteo Pessina, Francesco Cassata, Riccardo Orsolini (65 Federico Bonazzoli) - Luca Vido. Od 70. minuty grał także: Christian D'Urso.
Sędziował: Sören Storks (Niemcy).