ReprezentacjeReprezentacje młodzieżoweReprezentacja U-17Aktualności[PUCHAR SYRENKI] Mecz Łotwa – Polska na żywo na Łączy Nas Piłka! Powrót

AktualnościReprezentacja młodzieżowa U-17

[PUCHAR SYRENKI] Mecz Łotwa – Polska na żywo na Łączy Nas Piłka!

01 / 09 / 16 Autor: PZPN

W swoim drugim meczu XXXI turnieju o Puchar Syrenki reprezentacja Polski U-17 zmierzy się z Łotwą. Czy podopieczni Roberta Wójcika zrehabilitują się za porażkę z Finlandią 1:3? Początek spotkania o godzinie 11:00!

Pierwszym rywalem biało-czerwonych podczas XXXI turnieju o Puchar Syrenki była Finlandia. Drużyna prowadzona przez trenera Wójcika do przerwy prowadziła 1:0 po bramce Mateusza Skrzypczaka, ale ostatecznie przegrała 1:3. – Nie spodziewałem się tego, co zobaczyłem po przerwie. Finowie wygrywali większość pojedynków i byli zwyczajnie lepsi. Druga połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu – po końcowym gwizdku powiedział obserwujący spotkanie szef szkolenia Akademii Lecha Poznań Rafał Ulatowski.

Wtorkowy mecz to już jednak historia. Przed reprezentacją Polski spotkanie z Łotwą, która przed dwoma dniami przegrała z Norwegią 0:3. – Musimy ożywić grę w środku, oskrzydlać akcje i jak najwięcej kontratakować. To nasza mocna strona i tego będziemy szukać w następnym starciu – zapowiadał pomocnik biało-czerwonych Tymoteusz Klupś.

We wtorek oprócz meczu Polski z Łotwą czekają nas spotkania Norwegii z Finlandią, Irlandii Północnej z Ukrainą oraz Gruzji z Rumunią. Aktualny plan turnieju prezentujemy w załączniku poniżej.