AktualnościReprezentacja młodzieżowa U-16

U-16: Porażka Polski z Włochami

20 / 10 / 16 Autor: PZPN

Reprezentacja Polski do lat 16 prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego uległa rówieśnikom z Włoch 1:3. Jedyne trafienie dla biało-czerwonych zanotował Mikołaj Nawrocki. Później do siatki Polaków trafiali Nicolo Armini, Edoardo Vergani i Riccardo Tonin. Polacy mogli wygrywać do przerwy, ale w 28. minucie gry rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Karbownik. W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane w Ostródzie padł remis 1:1.

20 października 2016, 11:30 - Lubawa

Polska – Włochy 1:3 (1:1)

Bramki: Mikołaj Nawrocki 4 – Nicolò Armini 7, Edoardo Vergani 49, Riccardo Tonin 75

Polska: 12. Wiktor Bieniek - 19. Borys Borowiec, 5. Wiktor Pleśnierowicz, 17. Michał Bogacz, 3. Sebastian Mach (65, 18. Mateusz Maćkowiak) - 7. Kevin Rubaszewski (41, 14. Maciej Rosołek), 8. Jakub Białczyk (70, 13. Paweł Jachno), 6. Michał Karbownik, 10. Mikołaj Nawrocki (55, 9. Olaf Kobacki), 11. Jakub Karbownik (65, 16. Szymon Czyż) - 15. Bartosz Bida (70, 20. Łukasz Zjawiński)

Żółte kartki: Barazzetta, Gyabuaa

Sędziował: Wojciech Krztoń