ReprezentacjeReprezentacje kobieceReprezentacja U-17AktualnościU-17 kobiet: Polki zremisowały z Węgrami Powrót

AktualnościReprezentacja kobieca U-17

U-17 kobiet: Polki zremisowały z Węgrami

23 / 02 / 17 Autor: PZPN

W drugim towarzyskim meczu rozegranym w Warszawie reprezentacja Polski kobiet do lat 17 zremisowała z Węgrami 1:1. Prowadzenie naszym rywalkom już w 1. minucie spotkania dała Vanessa Nagy, a na siedem minut przed końcem pięknym strzałem wynik spotkania ustaliła Paulina Bączek. W pierwszym starciu Polki wygrały 2:1. Był to dla nich generalny test przed Elite Round eliminacji mistrzostw Europy.