ReprezentacjeReprezentacje kobieceReprezentacja U-17AktualnościKadra kobiet U-17 zremisowała w Telki 1:1 Powrót

AktualnościReprezentacja kobieca U-17

Kadra kobiet U-17 zremisowała w Telki 1:1

20 / 03 / 14 Autor: PZPN

W drugim meczu towarzyskim w Telki reprezentacji Polski kobiet do lat 17 zremisowała z rówieśniczkami z Węgier 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych zdobyła w 10. minucie Agnieszka Jędrzejewicz, którzy wykorzystała dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Kasandrę Parczewską. Trafieniem dla gospodarzy w ostatniej minucie meczu odpowiedziała Vansik.

POLSKA: 1. Nicole Panas – 3. Julia Wycisk, 6. Wiktoria Marszewska, 20. Karolina Wierzbicka, 19. Marcjanna Zawadzka – 16. Kasandra Parczewska, 14. Dominika Grabowska, 15. Klaudia Kubaszek, 18. Agnieszka Jędrzejewicz, 7. Weronika Zawistowska – 11. Aleksandra Kopecka.