AktualnościReprezentacja futsalu U-19

Futsal U-19: Wygrana i finał dla Polaków

30 / 11 / 13 Autor: PZPN

Reprezentacja Polski w futsalu U-19 awansowała do finału towarzyskiego turnieju, który jest rozgrywany w słowackim Popradzie. Dzisiaj podopieczni Gerarda Juszczaka po piorunującej końcówce pokonali Czechów 2:1. Biało-czerwoni w finale zagrają ze Słowacją.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Czechów 1:0. W drugiej odsłonie taki rezultat utrzymywał się aż do 38. minuty gry. W samej końcówce Polacy zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, zdobywając dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Krystian Antczak (Cityzen Poznań) oraz Mateusz Krzymiński (Gwiazda Ruda Śląska).

Finałowym rywalem Polaków będą gospodarze turnieju - Słowacy, którzy pokonali Węgrów 6:1. Niedzielny finał w Popradzie rozpocznie się o godzinie 13.00.